zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Uvažujete o profesii copywriterov?

Ak sa bavíme o optimalizácii pre internetové vyhľadávače, bavíme sa neraz aj o copywritingu. A to preto, že práve táto činnosť s optimalizáciou často veľmi úzko súvisí. Ide totiž o písanie reklamných a propagačných textov, ktoré slúžia k vylepšeniu situácie, v ktorej sa weby na internete vyskytujú, a spolupodieľajú sa na vylepšení pozície týchto webov v internetových vyhľadávačoch.

A aby bol takýto copywriting vôbec možný, sú k nemu potrební copywriteri. Teda ľudia, ktorí dokážu písať kvalitné reklamné a propagačné texty, oznámenia pre sociálne siete, reklamné a predajné e-maily, tlačové správy, katalógy, a ďalšie a ďalšie texty. A nielen to. Títo copywriteri sa takisto musia dokázať vcítiť do myslenia ľudí, ktorí využívajú internet, a musia prispôsobovať texty potrebám tých, na koho sú takéto oznamy zacielené. Musia vedieť ako štruktúrovať a formátovať text, tak do neho aj optimálne zakomponovávať zadané kľúčové slová, musia mať všeobecný prehľad aj chápať zákonitosti marketingu…

Byť copywriterom teda zjavne neznamená iba vedieť písať. Je potrebné vedieť prenikať do mysle tých, kto to budú alebo aspoň majú čítať, chce to vedieť presvedčiť, a to nenásilnou formou, musí sa vedieť ponúknuť to, čo chcú adresáti takýchto textov počuť, avšak zároveň neklamať.

A je jasné, že s takýmito schopnosťami sa ľudia nerodia. To chce získať všeobecný prehľad, byť v obraze o tom, čo sa deje okolo. A je potrebné zas a znova učiť sa nové veci a písať a písať a tým sa prepracovávať k dokonalosti. V čom môžu byť hocikedy nápomocné aj nejaké tie online programy, ako dajme tomu Copykiller, kde sa človek dozvie, ako na to, kde sa má z čoho priučiť.

Stať sa copywriterom je teda behom na dlhú trať, niekým takým sa nedá stať takzvane cez noc. A určite to nie je pre každého. Takže ak uvažujete o profesii copywritera, mali by ste to zvážiť. Určite totiž môžete zabudnúť na to, že by ste sa uživili napísaním niekoľkých riadkov v teple u kávičky.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol