zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Úspechy sa samy nedostavia

Žiadnemu webu nie je dopriate, aby sa stal dokonalým už vo chvíli svojho vzniku. Iste, sú weby, ktoré majú už od počiatku lepšie predpoklady stať sa úspešnými ako weby iné, ale žiadny z nich nie je dokonalý hneď a bez toho, že sa o to jeho majiteľ alebo niekto ním poverený zaslúži. A problémom takýchto webov býva predovšetkým ich návštevnosť.
Keď má byť web úspešný, musí priťahovať dostatok pozornosti zo strany užívateľov internetu, musí byť dosť hojne navštevovaný. A to sa neraz nedeje. A aby sa dostačujúca návštevnosť dosiahla, je tu optimalizácia pre internetové vyhľadávače. A okrem iného jej súčasť zvaná linkbuilding, čiže tvorba spätných odkazov.


Keď skrátka niekto chce, aby sa jeho web tešil záujmu ľudí, musí mať zaistený aj dostatok takých odkazov, ktoré na onen web privedú návštevníkov odinakiaľ. Také odkazy sa rozmiestnia na iné weby a tam slúžia k tomu, aby zaujali tamojších návštevníkov a priviedli ich na web, ktorý tieto majú podporovať. Stačí kliknúť na taký niekde umiestnený odkaz a človek je na webe, na ktorom by mal byť.


Avšak také vytváranie spätných odkazov nie je len tak nejaké automatické a bezmyšlienkovité ukladanie odkazov smerujúcich na daný web kamkoľvek, kde je to aspoň trochu možné. Iste, aj na kvantite tu môže záležať, ale kvalita je jednoducho kvalita. A tak by sa mali podobné spätné odkazy umiestňovať iba tam, kde je to žiaduce. Aby niekto svojmu webu neuškodil, namiesto toho, aby mu pomohol.


Takéto spätné odkazy patria predovšetkým na tematicky podobne zamerané internetové stránky, kde je pravdepodobné, že nebudú presmerovávať ľudí na niečo, o čo títo nemajú záujem, a patria tu do obsahovej časti, napríklad do PR článkov. Čo je to najlepšie možné umiestnenie, ktorému sa nič iné nevyrovná.


A naopak sa nesmú stať také odkazy spamom umiestňovaným na mnohé nerelevantné miesta, pretože to by internetové vyhľadávače čoskoro prezreli a potrestali v podobe horšieho umiestnenia vo výsledkoch vyhľadávania, čo by malo neblahý vplyv na návštevnosť, o ktorú tu ide predovšetkým.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol