zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Upozorňovať sa dá rôzne

Na internetovú stránku sa dá umiestniť čokoľvek a nahliadnuť sem môže ktokoľvek na svete, kto je pripojený k sieti. Avšak nádej na to, že si niekto prehliadne práve dotyčnú stránku, je sama o sebe biedna. Internet je podobnými výtvormi natoľko zaplnený, že nájsť niečo konkrétne obyčajnými ľudskými silami alebo náhodou je prakticky nemožné.

A preto potrebuje internetová prezentácia niekoho a niečo, kto alebo čo na ňu bude upozorňovať. Kto a čo bude pripomínať, že táto existuje, a v najlepšom prípade na ňu záujemcov privádzať.

K tomu slúži ideálne linkbuilding, teda vytváranie spätných odkazov na iných navštevovaných weboch.

Ako takýto odkaz získať? Dá sa to spraviť nasledujúcimi spôsobmi.

A čím viac takýchto odkazov na iných relevantných stránkach existuje, tým logicky lepšie. Pretože tieto poskytujú možnosti, ktoré prichádzajú viac než vhod, sú žiaduce a priamo nevyhnutné.

Avšak nie je rozhodne rozumné vkladať takéto odkazy zbesilo akokoľvek a kamkoľvek. Tieto musia vždy viesť na konkrétny obsah a kvôli zaisteniu lepšej pozície v internetových vyhľadávačoch musia byť umiestňované na stránky, čo spĺňajú nasledujúce kritériá.

Linky umiestnené na v týchto ohľadoch kvalitných stránkach majú najväčšiu váhu, zatiaľčo tie na weboch nedôveryhodných môžu aj uškodiť a mali by byť teda odstránené.

Linkbuilding tak zohráva významnú úlohu a nemalo by sa na neho rozhodne zabúdať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol