seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Upozorňovať sa dá rôzne

Na internetovú stránku sa dá umiestniť čokoľvek a nahliadnuť sem môže ktokoľvek na svete, kto je pripojený k sieti. Avšak nádej na to, že si niekto prehliadne práve dotyčnú stránku, je sama o sebe biedna. Internet je podobnými výtvormi natoľko zaplnený, že nájsť niečo konkrétne obyčajnými ľudskými silami alebo náhodou je prakticky nemožné.

A preto potrebuje internetová prezentácia niekoho a niečo, kto alebo čo na ňu bude upozorňovať. Kto a čo bude pripomínať, že táto existuje, a v najlepšom prípade na ňu záujemcov privádzať.

K tomu slúži ideálne linkbuilding, teda vytváranie spätných odkazov na iných navštevovaných weboch.

Ako takýto odkaz získať? Dá sa to spraviť nasledujúcimi spôsobmi.

A čím viac takýchto odkazov na iných relevantných stránkach existuje, tým logicky lepšie. Pretože tieto poskytujú možnosti, ktoré prichádzajú viac než vhod, sú žiaduce a priamo nevyhnutné.

Avšak nie je rozhodne rozumné vkladať takéto odkazy zbesilo akokoľvek a kamkoľvek. Tieto musia vždy viesť na konkrétny obsah a kvôli zaisteniu lepšej pozície v internetových vyhľadávačoch musia byť umiestňované na stránky, čo spĺňajú nasledujúce kritériá.

Linky umiestnené na v týchto ohľadoch kvalitných stránkach majú najväčšiu váhu, zatiaľčo tie na weboch nedôveryhodných môžu aj uškodiť a mali by byť teda odstránené.

Linkbuilding tak zohráva významnú úlohu a nemalo by sa na neho rozhodne zabúdať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol