zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Umelá inteligencia a marketing

Pokiaľ sa niekto venuje online marketingu, nemal by možno neraz podceňovať ani možnosti, ktoré mu ponúka umelá inteligencia. Aj tú sa dá totiž k tomuto počínaniu využiť, a to viac než efektívne. Pretože táto ponúka väčšiu presnosť, výkonnosť a efektivitu pri analyzovaní potenciálnej klientely.

V marketingu ide logicky v prvom rade o to, aby sa určitý tovar alebo služba dostali od svojho poskytovateľa k zákazníkovi, aby bola oslovená tá časť spoločnosti, ktorá má o to ponúkané záujem a ktorá si to súčasne môže aj dovoliť obstarať. A to znamená, že sa je potrebné zaoberať neskutočne veľkým množstvom údajov, ktoré je potrebné získať, spracovať a zhodnotiť. Na tom sa môže podpisovať aj ekonomická situácia, aj politika, aj nálada v spoločnosti, aj konzumentské preferencie. V čom môže prospieť práve umelá inteligencia, zvládajúca aj to, čo by bolo nad ľudské sily.

Takáto umelá inteligencia automatizuje tu prebiehajúce procesy a umožňuje efektívnejšie analyzovanie trhu bez rizika ľudského pochybenia.

Dokáže napríklad vybavovať komunikáciu so zákazníkmi, kde sa analyzujú najčastejšie problémy a vytvára modelové odpovede, ktoré majú byť riešením.

Ďalej dokáže umelá inteligencia automaticky analyzovať chovanie ľudí na webe a na základe toho potom predkladá človeku adresnú reklamu. Dokáže spracovať rýchlosťou blesku stovky údajov a využiť ich tak, že sa potenciálny zákazník zdrží na webe oveľa dlhšie a oveľa pravdepodobnejšie nakúpi. Vie aj spočítať pravdepodobnosť a naliehavosť, s akou človek určitý produkt potrebuje, a úmerne tomu aj prispôsobiť ceny očakávaného dopytu.

Dnes už nemusí byť podobná umelá inteligencia len doménou tých najbohatších prestížnych firiem. Dnes už si ju môžu dovoliť aj menšie podniky. Môžu, ale mali by jej význam pre svoj biznis určite zvážiť. Pretože sa jej ťažký rozbeh neraz nevyplatí v porovnaní s tým, čo táto môže firme priniesť.

Ale každopádne je tu potenciál. Už v nasledujúcom roku by vraj mali špecializované programy nahradiť až tretinu ľudských analytických síl a do päťdesiatich rokov nás má dokonca prevýšiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol