zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

U webov rozhoduje kvalita

Tí, čo na internete podnikajú, informujú alebo aj nejako inak pôsobia, musia mať v prvom rade internetové stránky. A aby tieto dosiahli svojich zámerov, nemôžu to byť stránky len tak hocijaké. Musia byť čo najkvalitnejšie v každom ohľade, a to nielen preto, aby sa páčili svojim návštevníkom, ale takisto aby sa „páčili“ internetovým vyhľadávačom. Pretože priazeň ľudí súvisí pri weboch s tým, ako sú tieto vnímané internetovými vyhľadávačmi.

Ako už zrejme každý z nás vie, sú to v prvom rade vyhľadávače, ktoré rozhodujú o tom, ktorý web my ľudia navštívme a ktorý nie. Hoci máme my užívatelia internetu predstavu o tom, čo hľadáme, v realite sa to dá nájsť na nespočetne internetových stránkach, a potom je vlastne skoro iba na vyhľadávačoch, čo nám tieto poskytnú neprehliadnuteľne a čo sčasti alebo celkom ignorujú a postarajú sa o to, aby sme to nenašli alebo tam zavítali maximálne náhodou.

A tak je vlastne nevyhnutné, aby majitelia webov, ktorí chcú na internete sláviť úspechy, optimalizovali, teda prispôsobovali svoje weby kritériám, podľa ktorých rozhodujú vyhľadávače o úspechoch a neúspechoch toho, kto sa na sieti vyskytuje.

A tak nestačí mať len web, ktorý je z uhľa pohľadu svojho majiteľa a tvorcu krásny. Samozrejme, že aj na tom do istej miery záleží, že by asi nezabodoval ten, kto by ľuďom predkladal niečo odpudivé, ale vzhľad je dôležitý až potom, čo užívatelia internetu takýto web objavia.

A kým ho objavia, respektíve aby ho vôbec objavili, je potrebné zaistiť optimalizáciu, teda vylepšenie v iných záležitostiach. Sú tu potrebné záležitosti, ako napísanie kvalitných textov, vytvorenie nemenej kvalitných spätných odkazov, propagácia, musia tu byť správne zvolené tie najlepšie fungujúce kľúčové slová. A tiež tu musí byť dostatočne rozmanitý, zrozumiteľný a vyvážený obsah, ktorý nepovedie k tomu, že by sa v tom užívatelia nevyznali a vzdajú to.

Proste aj záležitosť webov je dosť zložitá vec, pri ktorej sa vyplatí vsadiť na odborníkov na SEO. Pretože len tí môžu sľúbiť úspechy a tiež sa postarať o dosiahnutie toho sľúbeného.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol