zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Tri metriky s prapodivným názvom

Novinka, ktorá sa objaví na online scéne, spočíva v prínosných metrikách. Ako je vidieť, tak SEO sa rozšíri a prinesie vylepšené metriky. Tie by samozrejme mal poznať každý, kto spravuje webové stránky, pretože sú akousi základnou životnou funkciou pre efektívne fungovanie webu. A práve rok 2021 bude kľúčový, pretože sa začnú zohľadňovať vo výsledkoch hľadania. Pre internetového užívateľov budú prínosom, pretože v podstate ihneď môžu získať to, čo požadujú bez oneskorení. Teraz záleží iba na správcovi, ako si s novinkami poradí.

Poďme si tri dôležité metriky predstaviť:

  1. First Input Delayskratka FID predstavuje časový úsek, kedy užívateľ vykonáva nejakú akciu, to znamená, že sa môže jednať o kliknutie na odkaz alebo akýkoľvek interaktívny prvok, a skutočné načítanie obsahu. V tomto prípade sa bude vyhodnocovať rýchlosť načítania. Je pravda, že túto udalosť ovplyvňuje hlavne JavaScript, preto bude potrebné s ňou trochu pracovať.
  2. Largest Contentful Paint- LCP je ďalšou skratkou, ktoré sa bude objavovať pri popise, ako dlho vlastne bude trvať načítanie obrázku, videa, ale samozrejme aj textového bloku. Pokiaľ to bude skutočne rýchle, potom sa nestane, že bude užívateľ sklamane opúšťať tieto webové stránky. Predstavuje tak presnejší spôsob merania, kedy sa vykreslí v podstate hlavný obsah webovej stránky.
  3. Cumulative Layout Shift- CLS je posledná metrika, ktorá by sa mala objaviť na scéne SEO. Kumulatívna zmena rozvrhnutia webovej stránky je takisto veľmi dôležitou súčasťou. Metrika sa teda nebude dotýkať žiadneho merania časového úseku, ale skôr zmeny a udáva stabilitu vzhľadu stránky behom vykresľovania.

Ak chcete mať skutočne perfektné webové stránky, bude dobré sa zamerať na tieto prichádzajúce zmeny, prípadne osloviť odborníkov, ktorí si už poradia.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol