zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Titulok má byť atraktívny a jedinečný

Aj keď je pre web pochopiteľne významné hlavne to, aby sa objavoval na popredných priečkach medzi tým ponúkaným internetovými vyhľadávačmi, je potrebné aj to, aby bol aj on sám pre publikum dosť atraktívny. Aby zaujal a potom už nepustil. A to znamená okrem iného aj potrebu skutočne kvalitných titulkov, bez ktorých sa žiadny úspešný web nezaobíde. Je predsa logické, že v dnešnej hektickej dobe nikto nebude prezerať web, ktorý ho nijako nenadchol, a strácať tým čas, že každý skôr staví na to, čo ho zaujme už na prvý pohľad. A čím že sa tu dá zaujať? Samozrejme treba aj titulky.
Čím zaujímavejší je titulok, ktorý príde verejnosti na oči, tým skôr naň niekto zareaguje návštevou na danom webe. A preto by nikto z majiteľov webov nemal túto okolnosť podceniť. A mal by staviť na to, čo sa neminie účinkom. A čo to je? To je niečo, čo sa teší záujmu verejnosti a čo je súčasne aspoň minimálne jedinečné.
A vytvorenie niečoho nemusí, ale tiež môže byť problém. Pretože čo keď má web neúrekom stránok a pre každú by sa mal vymyslieť jedinečný a pútavý titulok? To už chce veľa fantázie! Toľko, že sa to snáď ani nedá zvládnuť. A ak je to už tak, malo by sa podariť vytvoriť dokonalé titulky aspoň pre tie najdôležitejšie zo stránok a pri tých ďalších už vytvoriť iba automatický titulok, ktorý taký dokonalý nie je.
Dokonalé titulky sa potom vytvárajú napríklad aj tak, že si autor vymyslí niekoľko alternatív pre každú stránku a potom si z týchto vyberá tú subjektívne najdokonalejšie vyhovujúcu. Práca kvapná by tu mohla byť málo platná, a vypilovanie titulku sa môže nakoniec vyplatiť.
Titulok by mal byť tiež zaujímavý, neobvyklý a trebárs aj kontroverzný. Pretože to osloví ľudí najskôr. Musí mať predpoklady pre šírenie sa po sociálnych sieťach, má zodpovedať potrebám čitateľov, ktoré má osloviť. Významné je tu hlavne využitie akčných slovies, nežiaduce bývajú naopak neznáme mená a značky.
A hlavne nesmú byť titulky zavádzajúce. Pretože skutočnosť, že týchto niekoho ľahko osloví, neprinesie žiadny praktický efekt.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol