zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Text nie je na webe všetkým

Aby sa weby na internete presadili, musia byť pochopiteľne dokonalé alebo aspoň čo najdokonalejšie aj v tom, čomu sa hovorí on-page faktory. A to neobnáša iba to, čo napadne každého zrejme ako prvé, teda texty a kľúčové slová. Dôležitých záležitostí je na webe viac. A tie sa nesmú ignorovať.
Pokiaľ má byť web ľahko k nájdeniu, potrebuje jednoducho ideálnu pozíciu v internetových vyhľadávačoch a musí sa teda zavďačovať v tom, čo vyhľadávače od dokonalých webov vyžadujú. A čo že sa to tu vyžaduje, podľa čoho rozhodujú vyhľadávače o tom, čo ponúknu internetovej verejnosti ako najlepšie a čo pre zmenu odsunú v zozname vhodných ponúk na miesto, kde už nikto nič nehľadá?
Dôležitou záležitosťou je aj kvalita URL adresy. Tá by mala byť jasná a unikátna, mala by obsahovať kľúčové slovo a nemala by obsahovať zbytočné diakritické znamienka. A nemala by byť ani veľmi dlhá, ani veľmi krátka.
Web by mal mať taktiež dokonalé interné a spätné odkazy, teda ako tie vedúce k podstránkam v rámci webu samotného, tak aj na web z iných miest internetu či opačným smerom. A pochopiteľne tu nejde iba o kvantitu odkazov, ale hlavne o ich kvalitu a prirodzenosť.
A zabúdať by sa určite nemalo ani na problematiku obrázkov, ktoré by mali byť taktiež optimalizované as ALT textami obsahujúcimi kľúčové slová, aby ich Google dokázal správne zobrazovať v Google Images.
A ako už v úvode zaznelo, sú záležitosti ako čo najlepšie zvolené kľúčové slová, články, popisky kategórií či predajné texty úplná samozrejmosť, o tom sa tu rozpisovať snáď ani netreba. To dá rozum, že bez toho by to nešlo. Teda nešlo by dokonale optimalizovať a dobrať sa čo najlepšej pozície v internetových vyhľadávačoch.
Aj keď ani potom to ešte nemusí byť s návštevnosťou úplne dokonalé. Pretože on-page SEO nie je ešte všetkým. Tú musí sprevádzať aj optimalizácia off-page faktorov, aby stál výsledok vážne za to.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol