zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Strádate návštevnosť a zisky?

Predstava, že sa na internete musí vzhľadom k počtu jeho užívateľov a teda aj potenciálnych zákazníkov dariť ktorémukoľvek podnikateľovi, je mylná. Užívateľov, ktorí sa tu dajú osloviť, je dosť a dosť, o tom niet pochýb, ale neraz sa ich nedarí ani kontaktovať, nato aby sa títo zmenili v niekomu platiacich zákazníkov.

Niekto má skrátka svoje podnikateľské internetové stránky, ale spolu s nimi má skrátka aj smolu v tom, že sa nenájde nikto, kto by ich využíval. A na vine je zvyčajne len skutočnosť, že sa ľudia kdekoľvek na svete nemusia vôbec dozvedieť o tom, že na internete určitá ponuka vôbec je. Poznáte to- niekto zadá do internetového vyhľadávača kľúčové slovo, ktoré ho zaujíma, a čoho sa dočká? Takej záplavy odkazov na rôzne tu viac a tu menej relevantné weby, že sa všetko ponúkané nedá ani prehliadnuť, koľko toho je. A to sa dotyčnému ešte neukáže z internetu všetko, čo by ho mohlo zaujímať, sú tu aj weby, ktoré sa do internetových vyhľadávačov ešte ani nedostali.

A podnikatelia, ktorých ponuky tu z tohto dôvodu nie sú navštevované? Čo tí majú spraviť, aby sa to zmenilo, čo je vlastne prvý predpoklad dosiahnutia úspechu? Tí musia vsadiť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Pretože len tá črtá nádej na posun určitého výtvoru na internete vo vyhľadávačoch na také miesto, kde si užívatelia internetu takúto ponuku všimnú.

Optimalizovať sa dá amatérsky, alebo sa dá vsadiť na pomoc profesionálov. Pretože tu ide o prispôsobenie webu požiadavkám internetových vyhľadávačov, a sú tu rôzne možnosti, ako sa to dá docieliť. Ale určite je lepšie nechať  to na odborníkov, ktorí zvládajú podobné úpravy komplexne, v mnohých ohľadoch. Na rozdiel od laikov, ktorí určite nezvládnu dokonale ako linkbuilding, tak ani copywriting, správnu voľbu kľúčových slov, reklamu a propagáciu, technické úpravy webu… Teda všetko to, čo o úspechu či neúspechu rozhoduje.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol