zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Štatistika návštevnosti webu

Tento štatistický údaj slúži predovšetkým k optimalizácii webových stránok, ktoré majú spravidla účel prilákať na seba v rámci možností čo najviac návštevníkov z rôznych zameraní. Sledovanie návštevnosti webu je preto v záujme každého majiteľa webu, ktorému záleží na tom, ako sa jeho webovým stránkam darí.

K spracovaniu štatistických údajov slúži hneď niekoľko programov, najznámejší Google Analytics, poprípade český Toplist. Oba z týchto programov dokážu spracovať štatistiku do formy grafu či číselných údajov, aby užívateľ hneď na prvý pohľad vedel, ako na tom jeho web je.

Štatistika návštevnosti webu môže slúžiť aj ako podklad k vypracovaniu samotnej optimalizácie pre vyhľadávače, avšak nejde o jediné východisko, pretože hodnotenie zasahuje aj iné hodnoty, než len číslo návštevnosti webu.

Zmienené Google Analytics a Toplist sú nástroje, ktoré je možné využívať zdarma, a preto nájdu uplatnenie predovšetkým u užívateľov, ktorí berú štatistiku skôr ako informačnú. Naopak sú k dispozícii aj platené štatistické nástroje, akým je napríklad Netmonitor. Platené programy nájdu uplatnenie skôr vo firmách, pre ktoré je sledovanie štatistík a vychádzanie z nich, napríklad pre zmienenú SEO optimalizáciu, predmetom podnikania.

5/5 - (2 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol