zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Stála priazeň je ideál

Web musí mať zaistenú dostatočnú návštevnosť, aby bolo možné považovať ho za úspešný. A pokiaľ sa bavíme o návštevnosti, je potrebné spomenúť aj tú podstatnú skutočnosť, žeby nemala byť v ideálnom prípade chaotická, náhodná, že by sa nemalo hľadieť iba na to, aby sem zavítali len dostatočné počty ľudí. Ďaleko ideálnejšie je, keď sem mieria tí, o ktorých ide pozorovateľovi webu v najvyššej miere, a nie tí, ktorí sem zablúdia dosť pravdepodobne len čírou náhodou alebo na jednorázový impulz a potom zase odídu a zabudnú.

K tomu, aby sa zaistila stabilná a efektívna sledovanosť, je ale potrebné podniknúť niečo, čo v internetovej verejnosti vzbudí o dotyčný web skutočne nefalšovaných záujem. Je potrebné tú ponúkať niečo čo bude priťahovať pozornosť stabilne. A najlepšie niečo na čom sa môžu návštevníci aj sami osobne podieľať.

A preto sa dnes síce určite vyplatí spoliehať na tradičné metódy optimalizácie pre internetové vyhľadávače ako sú dajme tomu kontrola webu, linkbuilding, copywriting, správna voľba kľúčových slov a propagácia, samozrejme k dokonalosti by to chcelo ešte niečo okrem toho naviac.

Rozhodne napríklad neuškodí keď si majiteľ na svojom webe založiť blog.

Pretože ruku na srdce –  čo dokáže potešiť návštevníka webu viac ako možnosť sa na ňom podieľať? Čo môže byť ideálnejšie, než mať možnosť sa tu vyjadriť? Napríklad bezprostredne k obsahu takéhoto webu či napríklad aj k čomukoľvek inému. Takýto blog priláka autorov, rovnako tak ale môže privábiť aj čitateľov, proste všetkých, čo o niečo podobné majú záujem. Tí sa tu vyjadria… a nielen to.

Tým, že sa tu návštevníci webu podobne angažujú, možno dosiahnuť ďaleko skôr aj to, čo je priamou úlohou spomenutého webu, teda kľudne aj predaj čohokoľvek a to komukoľvek, dokonca aj to, akú pozíciu získa podobný web v internetových vyhľadávačoch, nástrojoch, ktoré do značnej miery určujú jeho návštevnosť. Pretože vďaka blogu to na webe žije a to je to, čo si internetové vyhľadávače nemôžu nevšimnúť.

A práve angažovaní návštevníci sú istotou, že budem mať web návštevnosť, ktorú pre svoju zmysluplnú existenciu potrebuje.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol