zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Spolupráca s Facebookom

Existuje veľa spôsobov, ako prospieť svojmu podnikaniu. A jedným z takýchto spôsobov je aj Facebook Pixel.

O čo ide a prečo je taký dôležitý pre marketing na sociálnych sieťach?

Ide v podstate o kód, ktorý si je možné umiestniť na svoju webovú stránku s úmyslom uľahčiť si zber dát, sledovať konverziu z facebookových reklám a na základe získaných údajov ju optimalizovať, zhromažďovať publikum a zameriavať sa na tých, čo už na stránke robili nejaké akcie.

Vďaka tomuto kódu si je možné vytvoriť publikum zo zástupov tých, čo už za posledný polrok web navštívili, a to či už jedinú stránku alebo ich celú skupinu. Vďaka nemu sa potom dá cieliť na tridsať percent najaktívnejších užívateľov, na záujemcov o určitý produkt či článok.

A naopak sa dá vďaka nemu aj odstraňovať z rady tých, na ktorých sa cieli, no už tu konverziu vykonali.

A umožňuje tiež získanie štatistických a demografických údajov o zákazníkoch.

Na Facebooku sa dá získať set využiteľných štandartných eventov (vyhľadávanie, zhliadnutie obsahu, vloženie produktu do nákupného košíka, pridanie informácií o platbe atď.), alebo si je možné vytvoriť aj eventy vlastné, ktoré stačí vložiť do kódov na špecifických stránkach, a bude automaticky dosiahnutá komunikácia a predávanie si informácií s Facebookom. A tak sa dá pripomínať práve tým ľuďom, o akých je záujem.

Facebook dáva ale napríklad aj možnosť zamerať sa na skupinu ľudí podobných existujúcim zákazníkom a oslovovať ich prostredníctvom reklám a iných príspevkov. Prípadne spustiť pre e-shopy viac menej nevyhnutnú dynamickú reklamu, čo ponúkne užívateľom automaticky to, čo už si títo na stránke v minulosti prezerali.

A to je, ako iste uznáte, významný reklamný počin.

5/5 - (2 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol