zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Spätné odkazy ukazujú cestu

Ten, kto chce čokoľvek prevádzkovať alebo oznamovať cez internet, musí v prvom rade zaistiť, aby sa jeho ponuka dostala až k tým ľuďom, ktorým je určená. Obyčajný web tu rozhodne nie je dostačujúci, pretože ponuka, ktorú nikto neuvidí, nikdy nič dobrého neprinesie. Ani tomu ponúkajúcemu, ani tým, ktorí majú byť oslovení a obslúžení.

A pretože takéto nájdenie návštevníkov na internete nie je vôbec jednoduché, je vhodné využiť všetky možnosti, ktoré môžu pomôcť. Napríklad aj spätné odkazy, ktoré v tomto ohľade patria k tým najlepším pomocníkom. Respektíve môžu takými pomocníkmi byť, pokiaľ sa využijú tak, ako je to žiaduce.

Tým, kto sa doteraz touto tematikou nezaoberali, je potrebné v prvom rade povedať, že akokoľvek má kvantita spätných odkazov, teda tých akýchsi „ukazovateľov smeru“, kadiaľ sa vydať k žiaducemu webu, svoj nesporný význam, nie je všetkým. Je to ako pri ukazovateľoch smeru niekde na diaľnici. Keď ich umiestňujeme niekam k poľnej ceste, kde sa nikto nikdy nevyskytne, môže ich byť sebeviac, a napriek tomu nikoho nikdy neprivedú, a naopak hrozí, že by sme ich nadmierou naštvali niekoho, kto by nás za ne navyše ešte sankcionoval, teda potrestal. A preto je potrebné nezameriavať sa iba na množstvo, ale tiež na kvalitu takýchto odkazov. A kvalita by mala byť rozhodujúca.

A ako takúto kvalitu a kvantitu dosiahnuť? Napríklad tým, že sa založí k propagovanému webu ešte nejaká microsite, spravidla blog, na ktorý sa dajú umiestňovať spätné odkazy, ktoré sa pri internom linkbuildingu už na hlavný web web nezmestia. Na takýto blog sa dá napísať nespočetne článkov, do ktorý sa dá umiestniť aj nespočetne rovnako žiaducich odkazov.

Do súčasných článkov sa dajú takisto vkladať „úlomky“ informácií, napríklad typu „ak si želáte vedieť viac, kliknite sem“, čo je rovnako možnosť na umiestnenie odkazu.

Pre linkbuilding sú nesporne užitočné aj sociálne siete a rozosielané newslettery, pochopiteľne však len vtedy, keď je aj tu atraktívny obsah, ktorý verejnosť osloví a privedie klientov.

Aj interný linkbuilding, teda na vlastných weboch, má teda nesporný význam. Rovnako ako ten externý, o ktorom si ale povieme niečo zasa inokedy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol