zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Spätné odkazy nemožno postrádať

Pokiaľ sa bavíme o spätných odkazoch na internete s tými, ktorí tomu rozumejú, určite dochádza k úplnej zhode v tom, že ide o niečo, čo tu pomáha. Tým, v čom sú spätné odkazy prospešné, je hlavne to, že pomáhajú orientovať sa a nájsť aj to, čo by sa inak možno nenašlo. Aj keď tým zoznam ich prospešných funkcií ani zďaleka nekončí, pretože tieto zároveň aj prispievajú k zlepšeniu pozície webu, na ktorý odkazujú, v internetových vyhľadávačoch. A preto sa tí, ktorí tomu rozumejú, zhodnú na tom, že ide o prospešnú záležitosť. Aj keď tí najznalejší tejto problematiky, a teda SEO, vedia, že ani takéto spätné odkazy nie sú bez výnimky prospešné, že môže byť ich nekalé zneužívanie tými, ktorí sa chcú presadiť, vyhľadávačmi aj trestané.

Ale bavme sa len o tom dobrom. A tým je skutočnosť, že takéto spätné odkazy pomáhajú a ich tvorba, teda linkbuilding, je niečo, na čo by sa určite malo vsádzať, čo by sa nemalo v žiadnom prípade podceňovať. Pretože bez aspoň jedného spätného odkazu nebude žiadny web nikdy internetovými vyhľadávačmi nájdený, a teda aj predstavený internetovej verejnosti, a čím viac týchto je, tým skôr sa zaboduje nielen u internetových vyhľadávačov, ale bezprostredne aj u hľadajúcich ľudí.

Spätné odkazy jednoducho pomáhajú nejaký ten web nájsť. Ako sprostredkovane, teda v rámci optimalizácie pre internetové vyhľadávače, tak aj bezprostredne tým, že niekoho na nejakom webe prinútia na ne kliknúť a nechajú sa tak presmerovať na web, ktorému tieto odkazy slúžia.

Avšak také spätné odkazy nemožno ukladať len tak niekam. To chce vedieť, ako na to. Keď sa totiž objavia na najlepšie hodnotených miestach nejakého kvalitného a veľmi navštevovaného webu, je tu zaistený ich úspech, zatiaľ čo niekde napríklad v komentároch sa tieto rozhodne svojím významom pýšiť nemôžu.

A tak je dobré, keď pre niekoho zariadia tvorbu takýchto odkazov odborníci na optimalizáciu. Linkbuilding, ktorý ponúkajú, určite prináša tie najsladšie plody.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol