zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Spam

Vo svojej podstate bol Spam vždy myslený ako nevyžiadaná pošta, ktorá prichádzala do emailovej schránky adresáta. V dnešnej dobe je však pojem Spam rozšírený do všetkých rôznych oblastí. Spam je spravidla tvorený reklamnou správou, ktorá pritom nemusí byť vzhľadom k svojmu adresátovi relevantná. Ako už bolo povedané, jedná sa o nežiaduci jav, ktorý má tendencie k tomu byť odstránený, čo je realizované rôznymi nástrojmi, akým môže byť anti-spam, ďalej potom aktívne prvky ochrany, akými sú CAPTCHA kódy a ďalšie.

Vo svete internetu je však možné ako Spam označiť najrôznejšie elementy. V prípade SEO optimalizácie to môže byť umelé navyšovanie ratingu stránky, čo býva prevádzané prostredníctvom skrytých textov či ďalšími, neetickými metódami SEO optimalizácie. Spam sa však môže nachádzať úplne všade, ako napríklad v internetových diskusiách, kde sa môže pri každom článku nachádzať komentár s rovnakým reklamným textom, poprípade aj odkazom.

4.4/5 - (11 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol