zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Sociálne siete a SEO

Keď sa bavia na tému sociálnej siete bežní užívatelia internetu, zvyčajne sú tieto považované za niečo, čo umožňuje spojenie a komunikáciu medzi ľuďmi, ktorí majú niečo spoločné a ktorí by teda zrejme mali byť v kontakte. Aj keď si pochopiteľne zároveň mnohí z nás priznajú, že tomu zase až tak celkom nie je, pretože sa prítomnosť na sociálnych sieťach zmenila pre hocikoho v obyčajnú honbu za rádoby priateľmi a lajkami.
Ale nielen na tento účel môžu v dnešnej dobe sociálne siete slúžiť. Tieto môžu mať aj nejedno ďalšie uplatnenie. A slúžiť môžu napríklad aj podnikateľom. Tí tu síce bezprostredne obchodovať nemôžu, ale čo sa propagačných účelov týka, zohrávajú sociálne siete viac ako dôležitú úlohu. Aj vďaka nim sa môžu na internete presadiť mnohí z tých, ktorí tu prevádzkujú svoje živobytie a kto sa bez náležitej propagácie nedokážu zaobísť. Sociálne siete totiž vďaka svojej schopnosti prepájať ľudí dokážu medzi týmito aj šíriť informácie a posolstvá, ktoré môžu pre mnohé podnikanie znamenať významnú podporu.
Napríklad na Instagrame alebo Facebooku dokáže ktokoľvek ľahko osloviť aj veľmi početné publikum. Tieto sociálne siete majú nespočetné množstvo užívateľov, a to z radov mnohých rôznych vekových a iných kategórií, a reklama, ktorá sa tu dá umiestniť, tak môže osloviť hocikoho. A to ako priamo, tak aj sprostredkovane vďaka tomu, ako ju medzi sebou môžu zdieľať jednotliví užívatelia. A taká zdieľaná reklama je pochopiteľne niečím, čo má svoje opodstatnenie, pretože informácie zdieľané priateľmi skôr presvedčia.
Na sociálnych sieťach sa dajú ale aj publikovať písomné príspevky, do ktorých je možné vkladať kľúčové slová a odkazy, môžu tu byť zverejňované komentáre, dá sa tu komunikovať s publikom. A to všetko je vlastne ako stvorené na to, aby sa stali aj sociálne siete miestom slúžiacim na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Pretože sa dajú s ich pomocou nájsť aj noví klienti, a angažovanosť na sociálnych sieťach sa prejavuje aj na pozícii propagovaných podnikateľských webov vo vyhľadávačoch. A z toho pozerajú napríklad aj veľké peniaze.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol