zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SMO

Jedná sa o skratku z anglického spojenia Social Media Optimalization. V slovenčine je možné tento termín nájsť ako optimalizácia sociálnych sietí a ide o účelové zviditeľňovanie obsahu webových stránok prostredníctvom sociálnych sietí. Cieľom takéhoto zviditeľňovania by malo byť zvýšenie návštevnosti webu či zvýšenie predaja produktu, ktorý je cez sociálne siete prezentovaný.

V súčasnej dobe sú bohato využívané sociálne siete v podobe Facebooku, Twitteru apod. avšak stále väčší dôraz sa kladie aj na ďalšie sociálne siete, napríklad Instagram. Práve prostredníctvom týchto, ale tiež mnohých ďalších sociálnych sietí je možné zviditeľňovať nielen webovú stránku, ale takisto samotný produkt alebo službu, ktorá sa na určitom webe ponúka. SMO je teda označením pre optimalizáciu týchto sietí, respektíve pre upravenie obsahu do takej podoby, akú daná sociálna sieť vyžaduje. Je preto zrejmé, že optimalizácia sociálnych sietí bude mať odlišnú podobu v prípade Facebooku alebo Instagramu.

4.4/5 - (11 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol