zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Sledujte interné odkazy

K úspechom webov na internete slúži všeličo. Okrem iného aj odkazy, a z týchto potom aj tie interné. Teda odkazy prepájajúce medzi sebou jednotlivé stránky patriace k tomu istému webu. Také odkazy totiž rovnako ako tie externé slúžia ako určité ‚hlasy vo voľbách‘ a internetové vyhľadávače aj podľa ich množstva a kvality rozhodujú o tom, čo sa ako ponúkne hľadajúcim užívateľom internetu. A súčasne tieto odkazy uľahčujú život aj tým tu hľadajúcim ľuďom, a to tým, že zjednodušujú orientáciu na webe a prehliadanie jeho stránok.
Ale aby všetko fungovalo tak, ako to fungovať má, treba vytvoriť také interné odkazy skutočne kvalitne a žiadúcne hojne. A pretože sa obsah a štruktúra webov často mení adekvátne potrebám, je potrebné ony odkazy nielen raz vytvoriť, ale tiež ich sledovať, upravovať, pridávať či odoberať tak, aby bola situácia ideálna. A aby to bolo dokonalé, je nevyhnutné vykonávať audit takýchto interných odkazov. A ktoré nástroje je možné na tento účel využiť?
Je tu napríklad Google Search Console, ponúkajúci celý rad informácií o kľúčových slovách a nielen tých.
Ďalej je tu Screaming Frog, ktorý ponúka okrem informácií o počte interných odkazov aj údaje o kľúčových slovách, chybové a presmerované stránky, texty odkazov atď.
A na audit interných odkazov potom možno využiť aj platený Ahrefs, informujúci o najsilnejších stránkach, ktoré možno využiť na prelinkovanie stránok slabých.
Audit je tu jednoducho dôležitý. Pretože chyby sa stávajú, a treba sa im brániť a efektívne ich naprávať. Pretože treba nadmerné množstvo, teda obvykle viac ako stovka, interných odkazov môže zmiasť vyhľadávače a znížiť ich hodnotu, ten istý text pri odkazoch môže znamenať horšie hodnotenie tohto kľúčového slova internetovými vyhľadávačmi, no-follow odkazy nie sú pri interných odkazoch vhodné, a nemalo by dochádzať ani na to, aby tu boli stránky bez prepojenia so zvyškom webu, ktoré vyhľadávače nenájdu. Nikto si predsa nechce sám zbytočne uškodiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol