zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Sledovanosť sa dá zaistiť

Už dávno všetci vieme, ako funguje podnikanie na internete. Ten, kto sa tu chce presadiť, si zadováži vlastný web a na tom buď propaguje to, čo je schopný a ochotný ponúknuť ostatným, alebo tu aj priamo realizuje obchodné transakcie. A dokonca tak nemusí činiť len v obmedzenej miere, objektom jeho záujmu a pôsobiskom môže byť pokojne aj komplet celý svet. Pretože internet zasahuje aj to tých najvzdialenejších končín a napomáha tak ku globalizácii.

Lenže ono to vlastne nestačí mať len takýto web plus môcť niečo zaujímavé na ňom ponúknuť. Nemenej zásadný význam má aj to, či sa tomuto webu darí osloviť internetovú verejnosť, či sa teší dostatočne veľkej návštevnosti. A verte mi, že tá rozhodne nie je pravidlom.

Keď potom web nie je dostatočne navštevovaný, je na tom vlastne úplne rovnako ako klasický kamenný obchod bez zákazníkov. Môže sa tu ponúkať a diať čokoľvek, no zodpovedajúca odozva nepríde. A je po tučných ziskoch, ktoré sú vystriedané úvahami o tom, či má vlastne zmysel v prevádzke niečoho takéhoto pokračovať. Veď prečo tu vynakladať úsilie, ktoré sa bezpochyby vyhýba účinku?

A aká je tá správna odpoveď na práve položenú otázku?

Najrozumnejšie je nevzdávať sa. Pretože to, že sa nedosahujú požadované výsledky len kvôli nízkej návštevnosti, neznamená, že sa to jedného dňa nemôže zmeniť k lepšiemu. A to hlavne vtedy, keď sa vsadí na optimalizáciu webu pre internetové vyhľadávače.

Čo táto optimalizácia znamená? Vlastne rôzne činnosti smerujúce k jedinému cieľu, akým je práve dosiahnutie chýbajúcej dostatočnej návštevnosti. Vďaka nevyhnutným úpravám webu, vďaka správnej voľbe kľúčových slov, vďaka napísaniu dostatku kvalitných článkov a vytvoreniu skvele fungujúcich spätných odkazov a vďaka propagácii sa dá docieliť to, že sa začne web tešiť podpore zo strany internetových vyhľadávačov. A tie mu potom zaistia dostatočnú návštevnosť, ktoré je nevyhnutným predpokladom pre dosiahnutie úspechu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol