zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Sila SEO

Tento pojem sa spája s internetovým nástrojom, ktorý slúži k testovaniu kvality webových stránok, pokiaľ ide o SEO optimalizáciu. V rámci tejto kontroly sa testujú základné aspekty, ktoré majú vplyv na to, v akej miere je web úspešný.

Tento nástroj je vo veľkom využívaný rovnako tak, ako je kritizovaný. Za kritiku však môžu ľudia, ktorí do tohto nástroja vkladajú príliš veľké nádeje a veria v maximálne hodnotenie stránok, aké je možné v rámci testu získať. Ani najvyššie skóre však neznamená, že web je kvalitne optimalizovaný. Zatiaľčo web môže vykazovať určité znaky kvalitnej optimalizácie pre vyhľadávače, stále nemusí byť kvalitný v ďalších ohľadoch. V tomto prípade ide hlavne o to, aby bol atraktívny aj pre samotných návštevníkov, nielen pre vyhľadávajúcich robotov, podľa ktorých sa testovanie sily optimalizácie vykonáva.

Čísla a zobrazené skóre je vec jedna, cielená analýza od špecialistu je vec druhá. Preto nie je dobré slepo dôverovať rôznym online nástrojom, ktoré vám sľubujú kvalitnú kontrolu vášho webu. Kontrolu týmto jednoduchým spôsobom je možné vykonať napríklad pre orientáciu či zaujímavosť, ale k relevantným výsledkom z analýzy kontaktujte určite niekoho skúsenejšieho.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol