zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SERP

Pod touto skratkou sa skrýva anglické spojenie Search Engine Result Page. Čo táto skratka znamená? Toto spojenie sa dá preložiť ako „stránka výsledkov vyhľadávania“, a jedná sa tak o náhľad výsledkov, ktoré sú zobrazené vyhľadávacím nástrojom, napríklad Googleom alebo Seznamom. Pokiaľ teda napíšete do vyhľadávača určité slovo a kliknete na vyhľadať, SERP je práve to, čo vidíte po načítaní nasledujúcej stránky.

Z tohto vyplýva, že SERP hrá dôležitú úlohu pri optimalizácii pre vyhľadávače (SEO). Táto skratka sa často využíva pri kontrole optimalizácie, kedy sa hodnotí, na akej pozícii sa odkaz na optimalizovanú stránku nachádza. Obsah SERP ich odlišuje podľa toho, ktorý vyhľadávací portál je použitý. Spravidla však ide o údaje, ktoré je možné zaradiť medzi prirodzené výsledky, ktoré sa označujú ako „organic“ a ako výsledky platené, čo sú napríklad reklamy. Ďalej sa zobrazujú obrázky, mapy, videá a ďalšie prvky, ako to pri bežnom vyhľadávaní na internete býva.

Výsledky, ktoré sú po načítaní stránky po vyhľadávaní zobrazené, sú spravidla relevantné ako na prvej stránke. Na ďalšie stránky vyhľadávania kliká spravidla veľmi málo užívateľov, a preto je cieľom každého odborníka zaoberajúceho sa SEO optimalizáciou, aby sa optimalizovaný web, respektíve odkaz na neho, nachádzal aspoň na prvej stránke vyhľadávania. Práve preto je dôležité priebežne kontrolovať výsledky SERP.

4.7/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol