zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEOlight je tu pre vás

Na internete sa čulo obchoduje. To je pravda, ktorú už dnes nemôže nikto spochybniť. Dobre vieme o tom, koľko rôznych internetových obchodníkov a iných podnikateľov na sieti pôsobí, a to ešte nevieme o všetkých. Pretože niektoré nachádzame na sieti napríklad aj často, zatiaľ čo väčšina tých ostatných uniká našej pozornosti a my ich tak treba ani nepostrehneme a nikdy sa o nich nedozvieme.

Podľa čoho sa potom rozhoduje o tom, čo my ľudia na internete nájdeme a čo nie, čo využijeme a čo zostane stranou záujmu? Vo väčšine prípadov to súvisí s internetovými vyhľadávačmi. Práve tie totiž obvykle používame my používatelia internetu na to, aby sme našli to, čo nás zaujíma, a práve podľa toho, ako dobre alebo zle je nám nejaká ponuka predložená, sa rozhodujeme, na koho stavíme a na koho nie.

Keď niečo hľadáme internetovým vyhľadávačom, je jasné, že doňho zadáme kľúčové slovo, to, čo by sme radi našli. A podľa toho nám ponúkne použitý vyhľadávač najprv to, čo je podľa neho najlepšie, potom to menej dobré a nakoniec to, čo možno nejako súvisí s témou, ale nevyzerá to nijako valne.

A čo z toho plynie pre internetových podnikateľov? Predsa to, že musia byť ich weby zadobre s týmito vyhľadávačmi. Pretože čím vyššie je tu nejaký web v ponuke, tým skôr ho tí hľadajúci využijú, zatiaľ čo po niečom ďaleko v zozname relevantných stránok ani pes neštekne.

A ako sa prebojováva medzi ponuky tešiace sa u vyhľadávačov najväčšiemu záujmu? Predsa s pomocou optimalizácie pre internetové vyhľadávače, akú vám ponúka už veľmi dlho av tej najvyššej kvalite SEOlight.

Keď chcete byť s podnikaním cez internet úspešní, musíte si jednoducho zaistiť dokonalú optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. A tú najlepšiu vám pochopiteľne ponúknu spomínaní odborníci. Ktorí ovládajú linkbuilding, voľbu kľúčových slov, copywriting… Proste to, čo robí web z pohľadu vyhľadávačov dokonalým. A tým mu zaisťuje nenahraditeľnú návštevnosť a výnosnosť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol