zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO vyžaduje audit

Ak sa má niečí web optimalizovať, aby lepšie vyhovoval požiadavkám internetových vyhľadávačov, bol v týchto na ideálnej pozícii a mal tým pádom zaistenú sledovanosť, musí sa vylepšiť v skutočne mnohých ohľadoch. A aby bolo takéto vylepšovanie formou optimalizácie pre internetové vyhľadávače úspešné, musí sa vedieť, čo sa tu má vlastne zdokonaľovať, opravovať, pridávať či odstraňovať. Skrátka a dobre je nevyhnutný SEO audit.
A o čo v prípade spomínaného auditu ide? Musí sa tu náležite zhodnotiť technické a obsahové prvky dotyčného webu, musia sa tu nájsť problematické záležitosti, brániace návštevnosti, az toho sa potom musia samozrejme aj vyvodiť príslušné závery, po ktorých nasledujú kroky vedúce k náprave.
Pokiaľ chce niekto zvládnuť takýto audit amatérsky, samozrejme si s tým nejako poradiť môže. Nemal by pri tom ale zabudnúť aspoň na to najpodstatnejšie
1) Mal by získať relevantné informácie o tom, aká je indexácia webu a jeho schopnosť získavať vo vyhľadávačoch potrebnú návštevnosť.
2) Ďalej by sa mala vykonať kontrola existencie vstupných stránok, aby sa návštevníci nedostávali na webe na chybové stránky.
3) Web by tiež mal mať iba jednu jednotnú URL adresu s rovnakým protokolom. A táto by určite mala byť užívateľsky prívetivá.
K takému auditu je ale určite potrebné zaistiť si najprv kvalitné podklady. Sú teda potrebné analytické nástroje, ako sú Google Analytics, Omniture alebo Matomo. Tu sa dajú získať údaje o používateľoch dotyčného webu, o zdrojoch, o kľúčových slovách aj o vstupných stránkach atď. Len tak je možné získať informácie o tom, ako si momentálne návštevníci na danom webe počínajú, a zistiť, čo sa tu dá úpravami dosiahnuť. Okrem spomínaných nástrojov sú k dispozícii ale aj vlastné analytické nástroje vyhľadávačov a reklamné systémy.
Kto tieto možnosti využije, získa relevantné informácie, na základe ktorých potom môže optimalizovať. A získať tým pre svoj web a seba výhody.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol