zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO v roku 2022

V oblasti SEO čiže optimalizácie pre vyhľadávače, sa v roku 2022 neočakáva žiadna veľká prevratná zmena. To ale neznamená, že by sa malo odpočívať na vavrínoch. Zatiaľ budú fungovať rovnaké princípy- Medzi hlavnú a nemennú vec  sa bude stále radiť kvalitný, originálny a predovšetkým užitočný obsah, ktorý bude zodpovedať ako užívateľským predstavám, tak samozrejme aj vyhľadávačom.

Poďme si len v krátkosti pripomenúť, aký by mal byť obsah.

Pokiaľ skutočne chcete uspieť, tak to zďaleka nie je všetko a bude lepšie osloviť špecialistov, ktorí majú skúsenosti a predovšetkým výsledky v SEO. Potom sa budete môcť venovať svojej činnosti a vedieť, že vaše stránky sú v najlepších rukách.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol