zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO Toolkit

Tento názov skrýva balíček nástrojov, ktoré sa uplatňujú pri SEO optimalizácii internetového obsahu. Ide o bezplatný program spoločnosti Microsoft, ktorý poskytuje veľa zaujímavých nástrojov s akými je možné realizovať ako analýzy webov, tak ich úpravy či dlhodobý monitoring. Nevýhodou tohto balíčku však je veľakrát náročná inštalácia, ktorá hocikoho dokáže odradiť. Tento balíček nástrojov je alternatívou k mnohým iným programovým balíčkom, ktoré sú však spravidla spoplatnené, každopádne neustále vo vývoji, čo pre niekoho môže byť dôvod k siahnutiu práve po alternatíve. Každopádne, SEO Toolkit dokáže pri správnom použití slúžiť kvalitne, a preto ide o obľúbený program ako webmasterov, tak odborníkov zaoberajúcich sa SEO optimalizáciou.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol