seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO Toolkit

Tento názov skrýva balíček nástrojov, ktoré sa uplatňujú pri SEO optimalizácii internetového obsahu. Ide o bezplatný program spoločnosti Microsoft, ktorý poskytuje veľa zaujímavých nástrojov s akými je možné realizovať ako analýzy webov, tak ich úpravy či dlhodobý monitoring. Nevýhodou tohto balíčku však je veľakrát náročná inštalácia, ktorá hocikoho dokáže odradiť. Tento balíček nástrojov je alternatívou k mnohým iným programovým balíčkom, ktoré sú však spravidla spoplatnené, každopádne neustále vo vývoji, čo pre niekoho môže byť dôvod k siahnutiu práve po alternatíve. Každopádne, SEO Toolkit dokáže pri správnom použití slúžiť kvalitne, a preto ide o obľúbený program ako webmasterov, tak odborníkov zaoberajúcich sa SEO optimalizáciou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol