zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO test online

Majitelia webov, ktorí to myslia so svojimi stránkami naozaj vážne, sa snažia udržiavať svoje webové stránky v kondícii a stopercentne funkčné. K tomu používajú najrôznejšie nástroje, ktoré by im mali napovedať, akou cestou sa uberať, čo zmeniť a podobne. Meranie SEO či online SEO analyzer však nie sú celkom vhodnou voľbou. Možno sa pýtate, prečo týmto nástrojom nemá cenu dôverovať? Predsa vypadajú vierohodne a ich výsledkom môže byť zaujímavá SEO analýza online i s konkrétnymi číslami. Hoci sa na prvý pohľad zdá SEO analyzer ako zaujímavá vec, v skutočnosti nedokáže prehliadnuť kľúčové body, ktoré určujú, ako moc je optimalizácia prevedená a či vôbec, či ako si konkrétny web vedie medzi ostatnými.

Nie všetky nástroje majú význam

Na internete sa môžete stretnúť s nástrojmi, ktoré vám budú sľubovať kompletný SEO check, čiže hodnotenie SEO. Naozaj si však myslíte, že tieto nástroje dokážu ohodnotiť obsah PR článkov alebo napríklad titulky? S veľkou pravdepodobnosťou sa nástroje zameriavajú na základné body, ako môže byť vyplnenie titulku a jeho dĺžka, ktoré sú síce dôležité, ale strojový SEO test len ťažko odhalí preklepy alebo zmysel titulku ako takého.

Ďalšou kategóriou nástrojov sú tie, ktoré majú za úlohu skontrolovať, ako je na tom štruktúra webu. Takýto SEO analyzátor sa môže zdať ako skvelá vec, ale ruku na srdce, ktorý laik s nimi dokáže kvalitne pracovať? Pravdepodobne pôjde o základné ovládanie, ktoré nemá z hľadiska SEO optimalizácie príliš veľký význam.

Dôverujte ľudskému faktoru

Tou najlepšou voľbou bude v prípade SEO online vždy pomoc ľudských špecialistov, nie tých softwarových. Čo to znamená?

Čo z tohto vyplýva? Jednoducho to, že vaše kroky by mali smerovať k niekomu skúsenejšiemu. Skúsený tím odborníkov zaoberajúcich sa SEO optimalizáciou nájdete vo firme SEOlight s.r.o., ktorá ponúkne oveľa viac než len viac ako 10 rokov skúseností. Konkrétne ide o SEO analýzu https://www.seolight.cz/seo-analyza, ktorá vám dá tú istotu, že váš web bude prehliadnutý kvalitne a že nebude zabudnuté vôbec nič na rozdiel od online nástrojov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol