zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO software

Týmto termínom sa označujú všetky softwarové programy, ktoré slúžia k akejkoľvek činnosti z oblasti SEO optimalizácie. Môže ísť o nástroje, ktoré umožňujú zobrazenie SERP, meta description, titulku alebo tiež obsahu webu. Ďalej môže ísť o náhradu vyhľadávacích robotov, ktorí simulujú funkciu klasických robotov typu Crawler ako v prípade Google. V neposlednej rade sa do kategórie SEO software radia aj programy slúžiace k celkovej analýze webu, pre hľadanie spätných odkazov, moduly pre open source programy internetových obchodov či ďalšie programy sledujúce konkurenciu a podobne. Zabúdať by sa nemalo ani na kompletné programy k správe dát uložených na internetových stránkach daného užívateľa.

V súčasnej dobe je k dispozícii veľké množstvo programov pre SEO optimalizáciu, z ktorých niektoré zahrňujú všetky nástroje k optimalizácii pre vyhľadávače, niektoré sa naopak špecializujú na jednu konkrétnu činnosť. Ak už teda pôjde o špecialistu, freelancera alebo len o nadšenca, každý môže SEO software využívať, a to ako pre osobnú potrebu, tak aj pre komerčné účely. Obmedzenia spravidla existujú iba v množstve peňazí, aké si užívateľ môže dovoliť do softvéru vložiť, nakoľko väčšina týchto špecializovaných programov je spoplatnená.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol