seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO software

Týmto termínom sa označujú všetky softwarové programy, ktoré slúžia k akejkoľvek činnosti z oblasti SEO optimalizácie. Môže ísť o nástroje, ktoré umožňujú zobrazenie SERP, meta description, titulku alebo tiež obsahu webu. Ďalej môže ísť o náhradu vyhľadávacích robotov, ktorí simulujú funkciu klasických robotov typu Crawler ako v prípade Google. V neposlednej rade sa do kategórie SEO software radia aj programy slúžiace k celkovej analýze webu, pre hľadanie spätných odkazov, moduly pre open source programy internetových obchodov či ďalšie programy sledujúce konkurenciu a podobne. Zabúdať by sa nemalo ani na kompletné programy k správe dát uložených na internetových stránkach daného užívateľa.

V súčasnej dobe je k dispozícii veľké množstvo programov pre SEO optimalizáciu, z ktorých niektoré zahrňujú všetky nástroje k optimalizácii pre vyhľadávače, niektoré sa naopak špecializujú na jednu konkrétnu činnosť. Ak už teda pôjde o špecialistu, freelancera alebo len o nadšenca, každý môže SEO software využívať, a to ako pre osobnú potrebu, tak aj pre komerčné účely. Obmedzenia spravidla existujú iba v množstve peňazí, aké si užívateľ môže dovoliť do softvéru vložiť, nakoľko väčšina týchto špecializovaných programov je spoplatnená.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol