zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO školenie

Tak ako v akomkoľvek inom obore, aj odborníci zaoberajúci sa SEO optimalizáciou sa musia pravidelne vzdelávať. Z tohto dôvodu sa usporiadavajú rôzne školenia SEO, ktoré sú najčastejšie pod vedením skúsených konzultantov. Tí ponúkajú svoje služby firmám a SEO agentúram, ďalej tiež jednotlivcom, takzvaným freelancerom.

Školenie môže byť zamerané nielen na typické súčasti SEO optimalizácie, ale tiež na komplexný problém. K dispozícii je kurz aj pre začiatočníkov, ktorí by sa chceli o SEO optimalizácii dozvedieť viac, než si môžu sami naštudovať cez internet. S rastúcimi skúsenosťami konzultanta rastú takisto kvality poskytovaných služieb.

Je preto zrejmé, že nie každý konzultant môže ponúknuť školenie na tému projektové riadenie či napríklad ako správne písať PR články. Pri voľbe vhodného školenia je preto nutné vychádzať zo skúseností konzultanta, poprípade z recenzií účastníkov, ktorí už školenie s danou osobou majú za sebou. SEO školenie však spravidla umožňuje prehĺbiť znalosti, vedomosti a veľakrát tiež schopnosti v rámci SEO optimalizácie, a to na rôzne témy.

5/5 - (2 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol