zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO restart

Jedná sa o názov konferencie, ktorá je zameraná na vyhľadávanie a nachádzanie na internete. Určená je pre všetkých pozorovateľov internetových stránok, ale tiež pre majiteľov internetových obchodov, marketingových manažérov, online marketing odborníkov, či pre agentúrnych konzultantov alebo takzvaných freelancerov.

V roku 2019 sa táto celodenná konferencia koná v hlavnom meste Praha, a to v Divadle pod Palmovkou, konkrétne 18. Júna 2019. Časový program bude prebiehať od deviatej hodiny ráno až do piatej hodiny poobede.

Samotná konferencia je plná prednášok od rôznych osobností, a to menej i viac známych. Každý účastník má možnosť naučiť sa nové znalosti, získať cenné informácie alebo prevziať know-how od skutočných odborníkov v oblasti SEO.

Konfernecia SEO restart sa venuje nielen zabehnutým témam, akou je linkbuilding, ale takisto sa venuje moderným trendom, novinkám alebo napríklad praxi odborníkov zo zahraničia mimo Českej republiky. Pre vstup na konferenciu je nutné zakúpiť si vstupenky, kedy je prvých 50 vstupeniek za zvýhodnenú cenu oproti tým, ktoré sa predajú potom.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol