zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO powersuite

Ide o balíček niekoľkých nástrojov, ktoré sa používajú k SEO optimalizácii. Základom sú však štyri programy, ktoré umožňujú realizovať odlišné operácie, pokiaľ ide o internetový marketing. Nástroje nesú názvy LinkAssistant, SpyGlass, Website Auditor a ako posledný Rank Tracker. Každý z týchto nástrojov je k dispozícii v troch verziách, a to Free, čiže voľnej verzii, potom Professional, čo je platená verzia určená pre webmasterov či vlastníkov webových stránok a na záver verzia Enterprise, ktorá je určená pre firmy priamo zaoberajúcimi sa SEO optimalizáciou.

LinkAssistant je nástroj slúžiaci k tvorbe zoznamov partnerov na internete, ktorí vám umožnia vykonať výmenu odkazov. Okrem tvorby zoznamov je tiež možné priebežne kontrolovať vytvorené odkazy, a to napríklad k zabráneniu situácie, kedy vám oslovený partner vytvorené odkazy zmaže.

SpyGlass je v podstate špionážny nástroj, ktorý umožňuje sledovať konkurenciu. Budete môcť nahliadnuť do používaných kľúčových slov, ale takisto je možné sledovať weby, ktoré smerujú na váš web. Rovnako tak môžete hľadať weby, ktoré sú kvalitne optimalizované, a teda by boli výhodné k naviazaniu spolupráce v rámci spätných odkazov.

WebSite Auditor- nástroj, s ktorým je možné behom niekoľkých malých chvíľ zistiť, ako je na tom konkrétny web v rámci on-page faktorov. Takisto dokáže navrhnúť opravy pre web, ktorý je v niektorých ohľadoch nedostatočný. Môže ísť teda o opravu Title tagu a podobne.

Ran Tracker je nástroj určený pre grafické zobrazenie a analýzu vašich pozícií, ale aj pozícií konkurenčných webov, a to konkrétne vo výsledkoch vyhľadávania, takzvaných SERP. Nástroj spolupracuje s Google Analytics, a preto dokáže napríklad zistiť, koľko každé kľúčové slovo priviedlo na stránky návštevníkov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol