zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO podporuje návštevnosť

Keby sme si predstavili internetové stránky ako ľudí, potom by sme videli neskutočne dlhý rad tých, ktorí čakajú na to, až si ich niekto vyberie. Každý by tu teda mal teoreticky nádej, že práve on bude tým vybraným, tým, kto dosiahne svoje. Ale pri tom počte… Ten vyberajúci by to vzal najskôr hneď skraja. Išiel by okolo toho dlhého radu, pozeral by sa na tých, ktorí mu tu sú k dispozícii, a akonáhle by našiel prvého, kto mu bude vyhovovať, stavil by naňho a o tie ďalšie už by sa nestaral. Aj keby niekde vzadu stál niekto ešte lepší, už by mal smolu. Ten hľadajúci by sa neobťažoval ísť až tak ďaleko, len aby sa presvedčil, či ten prvý skutočne je dokonalý.

Keď si v podobnom duchu predstavíme internetové vyhľadávače, potom by išlo o niekoho, kto spomínaný nekonečne dlhý rad rozčlení. Tých, ktorí tu stoja, by rozdelil do viacerých radov podľa toho, čo ponúkajú. A hľadajúci ľudia by to mali o niečo jednoduchšie, pretože by si vybrali, v ktorom rade chcú hľadať, a nestrácali by čas niekým, kto nie je žiadaný. Ale inak by sa situácia vlastne opakovala. Zase by bol zo zvoleného radu vybraný ten, kto stojí vpredu, a ostatní by mali smolu.

A tak má šťastie ten, kto stojí vpredu. Komu sa podarí predbehnúť tie ostatné a je tak pri vyberaní prvý alebo jeden z prvých na rane. A pretože sa len tak niekto dopredu neprederie, pretože sa tomu tí ostatní, usilujúci sa o to isté, bránia, treba niekto, kto mu s tým pomôže.

Je vám to jasné? Určite je. A tým pádom je vám jasné aj to, ako to funguje pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače. Takéto vyhľadávače delia weby podnikateľov podľa toho, čo sa na nich ponúkajú, a SEO pomáha tým vzadu dostať sa vpred. A SEOlight je pomocníkom, ktorý tých, ktorí stavia na optimalizáciu, dostane vpred. A tým im zaistí, že budú mať výhodu, až dôjde na výber niekoho takého. A tak internetoví podnikatelia s pomocou odborníkov bojujú za lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch, ktorá im zaisťuje väčšie úspechy v podnikaní.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol