zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO nie je nikdy istota

Snáď každý aspoň trochu s realitou oboznámený prevádzkovateľ nejakého podnikateľského webu vie, že s týmto nemusí automaticky uspieť. Že jeho úspech závisí od rozhodnutia internetových vyhľadávačov, od toho, ako tieto internetové nástroje jeho web posúdi a umiestni v zoznamoch všetkých im známych alternatív. A pokiaľ chce takýto majiteľ pozíciu svojho webu v týchto vyhľadávačoch pozitívne ovplyvniť, musí staviť na SEO, teda na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače.
Avšak zatiaľ čo je isté, že optimalizácia pomôže webu v posune vpred, na pozície, kde je väčšia pravdepodobnosť jeho nájdenia, je isté bohužiaľ aj to, že tu nie je nikdy nič zase až tak stopercentne isté. A nikto tak nemôže majiteľovi webu zaručiť, že sa práve jeho odkaz bude hľadajúcej verejnosti ponúkať hneď na prvej priečke, tam, kde je pravdepodobnosť jeho nájdenia a otvorenia najväčšia. Dôležitou je tu totiž relevantnosť stránky a vyhľadávacie frázy, a o tejto rozhodujú hneď rádovo dve stovky hodnotiacich faktorov a ďalších signálov, ktoré sa navyše priebežne obmieňajú. Takže nie je možné zavďačiť sa vyhľadávačom vo všetkých ohľadoch, a navyše význam jednotlivých kritérií hodnotenia kolíše, a aj pri rovnakej kvalite sa tak môže pozícia odkazu vo vyhľadávačoch meniť. Najmä v panujúcej situácii, keď vlastne nie sú všetky hodnotiace faktory a pomocné signály verejnosti známe, keď ich vyhľadávače nezverejňujú. A keď sa všeobecne nevie ani to, aká váha je tu práve čomu presne prikladaná, čo rozhoduje o úspechu webu viac a čo len minimálne.
A to vedie k tomu, že sa obvykle optimalizuje iba v tých záležitostiach, o ktorých sa vie alebo aspoň predpokladá, že majú ten najväčší význam. A preto profesionáli v obore SEO nemôžu nikdy majiteľom webov nič stopercentne zaručiť. A pokiaľ niečo zaručene sľubujú, jedná sa o podvodníkov.
Od optimalizácie by teda nikto nemal čakať zázraky. Ale napriek tomu je táto veľmi užitočným pomocníkom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol