zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO nie je na večné časy

Vlastníci a užívatelia svojich webov usilujú úplne samozrejme a logicky o to, aby so svojimi ponukami zverejnenými na internete uspeli. A preto tiež často nechajú svoje weby optimalizovať, aby s nimi dosiahli čo najlepšie umiestnenie v internetových vyhľadávačoch, od ktorých práve do značnej miery úspešnosť jednotlivých webov závisí.

S pomocou optimalizácie pre internetové vyhľadávače sa dá postúpiť na rebríčkoch odkazov v internetových vyhľadávačoch vyššie, snáď aj až na predné pozície, kde sa dá očakávať najvyššia návštevnosť. Hoci je vhodné si tu priznať, že dosiahnutie výhodnej pozície týmto spôsobom nie je na večné časy a nikdy inak. Web môže stúpať a pre zmenu zas klesať, prípadne môže dokonca dôjsť aj k jeho vyradeniu z indexu. A síce preto, že o (ne)úspešnosti webov vo vyhľadávačoch rozhodujú roboti, ktorým trvá ovplyvnenie postavenia takéhoto webu od zlomku sekundy až po celé mesiace.

A ako si zaistiť, aby bol web posudzovaný robotmi čo najčastejšie a tým pádom sa tu najlepšie prejavil pozitívny vplyv optimalizácie? K tomu je najlepšie maximalizovať úsilie v oblasti linkbuildingu, teda tvorby spätných odkazov, ktoré sem oveľa častejšie privedú okrem publika aj zmienených robotov internetových vyhľadávačov. A ideálnou voľbou sú tu odkazy umiestnené na sociálnych sieťach alebo weboch majúcich takisto značné množstvo svojich spätných odkazov.

Hoci aj tak- ako už zaznelo- je úspešnosť vždy len pravdepodobná a nikdy stopercentne istá. Mimo iného aj preto, že vlastne nikto okrem vývojárov internetových vyhľadávačov detailne nevie, ako vyhľadávače jednotlivé weby posudzujú, a tieto pravidlá sa čo chvíľa menia. A tak ide vlastne neustále iba o pokusy, „padnúť vyhľadávačom do nôty“.

Výsledný efekt optimalizácie sa tak plne prejaví obvykle behom štvrť až pol roka, behom čoho môže dochádzať aj k výkyvom. Tie sú často nevyhnutné. A pokiaľ sa jedná o penalizáciu alebo vyradenie z indexu, je nutné ich akceptovať. A veriť, že sa to vďaka optimalizácii zase zlepší.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol