zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO nie je ľahká záležitosť

Ak majú byť niečie internetové stránky v dostatočnej miere navštevované verejnosťou, a teda ich potenciálnymi zákazníkmi, je potrebné sa v prvom rade zavďačiť internetovým vyhľadávačom, a to obsahom internetových stránok a maximálnym zdokonalením všetkého toho, čo s nimi súvisí. Pretože nedokonalé stránky internetové vyhľadávače nikomu prednostne neponúknu, a bez pomoci vyhľadávačov sú pomaly všetky nádeje ty tam.
Pokiaľ ide o obsah internetových stránok, ktorý je určený na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, potrebuje tento napríklad dobre napísané články a texty. Ktoré na rozdiel od textov nedokonalých pomáhajú pozitívne ovplyvňovať hodnotenie internetovými vyhľadávačmi a dosahovať lepšie umiestnenie v týchto, čo je predpokladom žiaducej návštevnosti.
Aj keď také internetové vyhľadávače nevedia čítať, dokážu kvality textov posudzovať. A môžu sa teda takto nechať ovplyvniť, pozitívne rovnako ako negatívne.
Avšak texty nie sú samy o sebe nikdy kompletným a dokonalým riešením, ktoré zaistia stránkam vo vyhľadávačoch lepšie postavenie. Aby optimalizácia slávila úspechy, je potrebné do takýchto textov začleňovať aj ďalšie záležitosti súvisiace s optimalizáciou pre internetové vyhľadávače. Texty na weboch, blogoch alebo sociálnych médiách či inde majú mať aj dokonalé umiestnenie, aj dobre čitateľné a vhodne farebné písmo, majú byť priebežne pridávané a majú plniť také očakávania, ktoré ako majitelia stránok, tak aj ich návštevníci majú, teda majú napríklad vzdelávať, zaujať a pobaviť, čo je predpokladom budovania obojstranne výhodného.
To znamená, že majú také texty vyhovovať publiku, ktoré má byť oslovované primárne, a majú vedieť presvedčiť o tom, že autor vie, o čom hovorí. Čo vedie k vyššiemu počtu zdieľania užívateľovi, ktoré je prospešné.
V takýchto textoch by sa mali rovnomerne a dostatočne hojne objavovať zakomponované kľúčové slová, mali by sa tu objavovať aj odkazy na iné stránky. Čo sú len tie najzákladnejšie kvality, ktoré majú texty mať, aby sa s nimi pri optimalizácii uspelo. Bez toho to nejde.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol