zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO môže znamenať veľa

Všetci sme už v posledných mesiacoch pocítili nejaké problémy, v ktorých sme sa kvôli panujúcej a neustávajúcej pandémii ocitli. A len málokto z nás nemá dôvod sťažovať sa na nepríjemnosti, čo by mu strpčovali život. Väčšina ľudí nejako doplatila ako na nariadené opatrenia, čo našinca v mnohých ohľadoch obmedzili a takisto obmedzovať budú, a to či už priamo alebo sprostredkovane. A medzi tých, čo strádajú hádam najviac zo všetkých kategórií obyvateľstva, nesporne patria súkromní podnikatelia. Niektorí z nich doplatili na to, že na trhu začala panovať nervozita a klesla schopnosť ľudí nakupovať, čo v konečnom dôsledku negatívne ovplyvnilo ekonomickú stránku života podnikateľov.

Ak sa po tomto ešte niekomu z podnikateľov stále darí, tak najskôr tomu, kto podniká cez internet. Pretože do tohto podnikania koronavírus preniknúť nemôže, a tak sa toto obmedzilo v priamej súvislosti s pandémiou maximálne okrajovo. A dá sa tu naďalej podnikať, teda ponúkať to, čo je k dispozícii.

Ale aby úspech internetového podnikania rástol, je logicky potrebné, aby na web prevádzkovateľa takéhoto podnikania prichádzalo dostatočne veľa návštevníkov a (potenciálnych) zákazníkov. Tých, ktorí sú tu  ochotní a schopní utrácať. A to sa niekedy nedeje.

Častou prekážkou, na ktorej sa dá v podobnom podnikaní stroskotať, je nežiaduco nízka návštevnosť. Za ktorou v skutočnosti nemusí stáť len neatraktívna ponuka, ale napríklad aj skutočnosť, že weby zvyknú mať svoje nedostatky, čo ich diskvalifikujú z hľadiska internetových vyhľadávačov, nástrojov, čo ovplyvňujú to, čo verejnosť objaví a čo nie.

Keď je web medzi tým, čo nájdu vyhľadávače pre verejnosť, umiestnený až kdesi ďaleko v zozname relevantných odkazov, nie je nádej na to, že ho objavia. A následne je potrebné vsadiť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, ktorá dokáže pozíciu tohto webu vylepšiť a zaistiť mu tým lepšiu budúcnosť. To je v dobách ako tá naša doslova potrebné, aby internetový podnikateľ ustál.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol