zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO môže byť vašou spásou

Určite viete, na čo slúžia internetové stránky. A tak si ľahko domyslíte, ako sa cítia tí, ktorí ich síce majú, ale stále márne čakajú na to, až sa to tam začne hemžiť návštevníkov. Takéto stránky by sa mali tešiť značnému záujmu internetovej verejnosti, ale spravidla ich možno vidieť skôr nezáujem. A to napríklad aj pri ponukách, o ktorých by ľudia vedieť mali. Skrátka a dobre nie je internetová verejnosť už dávno odkázaná iba na pár webov, v ktorých by sa dalo ľahko zorientovať a ktoré by boli navštevované z toho prostého dôvodu, že by k nim neexistovala alternatíva.

Dnes je internet zaplnený takým množstvom najrôznejších prezentácií, že je týchto zjavný nadbytok. A potom sa skrátka niektoré priazne verejnosti dočkajú, zatiaľ čo o ďalší už záujem nie je a niektoré sa v tej záplave ponúk ani nepodarí nájsť. Čo vadí predovšetkým internetovým podnikateľom. Pretože tí na internete obchodujú a potrebujú teda, aby bol o ich ponuky dosť veľký záujem. A keď nie je ich návštevnosť taká veľká, ako by bolo potrebné, nie je jednoducho na kom si zarobiť.

A tak práve internetoví podnikatelia riešia, ako sa dostať ľuďom na oči. Ako ich na svoje weby privábiť a ako z nich narobiť svojich zákazníkov. Ale zatiaľ čo každý vie, že sú najpredajnejšie najkvalitnejšie a cenovo aj inak najvýhodnejšie ponuky, veľa podnikateľov nevie, ako sa vôbec presadiť, aby si ich ponuky ľudia všimli. Pretože ani tá najdokonalejšia ponuka neuspeje, keď sa o nej nevie. Ale riešenie tohto problému našťastie existuje. Firma SEOlight totiž ponúka pomoc s dokonalou optimalizáciou pre internetové vyhľadávače a práve vďaka takejto optimalizácii sa stávajú weby podnikateľov a firiem neprehliadnuteľnými v internetových vyhľadávačoch.

Je samozrejmé, že táto pomoc nie je zadarmo. Pri takejto dobrej optimalizácii je potrebné vykonať veľa úkonov, ktoré si vyžadujú znalosti, schopnosti a čas, a to sa musí zaplatiť. Ale vďaka výsledkom, ktoré takáto optimalizácia má, sa internetové podnikanie oplatí, aj keď to tak napríklad sprvu, pred optimalizáciou, vôbec nevyzeralo.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol