zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO moz

Jedná sa o službu zahrňujúcu veľa nástrojov určených pre SEO optimalizáciu. Ide pôvodom o projekt z USA, ktorý bol založený v roku 2004. Zakladateľmi sú Rand Fishkin a Gillian Muessig.

V dnešnej dobe pokrýva SEOmoz, respektíve súčasným názvom len Moz, veľa potrieb profesionálnych aj amatérskych SEO konzultantov a odborníkov. SEO Toolbox od Moz zahŕňa napríklad Moz Keyword Explorer, čo je hlavne vyhľadávač kľúčových slov, respektíve nástroj k návrhu kľúčových slov. Vo svojej podstate skrýva mnoho ďalších zaujímavých nástrojov k uľahčeniu práce a skvalitneniu vykonávaných úkonov v rámci optimalizácie.

MozPro je nástroj, ktorý umožňuje prehľadávať stránky po vzore nástrojov typu crawler. Dokáže tiež sledovať pozície alebo detekovať a sledovať konkurenčné kroky v tejto oblasti. Okrem toho poskytuje Moz takisto výskum populárnych trendov vo vyhľadávaní, čo je pri cielenej SEO optimalizácii veľmi dôležité.

K dispozícii sú potom platené nástroje určené pre SEO optimalizáciu, ale aj balíček označený Free SEO Tools, kde je možné nájsť nástroje pre samotnú optimalizáciu pre vyhľadávače ako tiež ďalšie marketingové nástroje, ktoré uľahčujú podnikanie na internete.

4.5/5 - (2 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol