zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO kniha

Pod pojmom SEO kniha najčastejšie nájdete poučnú literatúru od menej či viac známych autorov, ktorá sa zaoberá umením SEO optimalizácie. V internetových aj kamenných obchodoch môžete nájsť tituly určené pre laickú verejnosť, ale takisto pre odborníkov, ktorí chcú do tajností SEO optimalizácie vniknúť ešte viac, než doteraz.

K dostaniu sú tituly s názvom SEO jednoducho, 333 tipov a trikov pre SEO, SEO – Optimalizácia pre vyhľadávače profesionálne a ďalšie. Z týchto je možné načerpať ako základné informácie o tom, čo to vlastne SEO je, ale tiež pokročilejšie a detailnejšie vedomosti, ktoré vám umožnia realizovať určité prvky optimalizácie celkom svojpomocne.

Majte na pamäti skutočnosť, že knihy vám môžu predať cenné informácie, ale know-how rôznych firiem zaoberajúcich sa SEO tam bohužiaľ nenájdete. Z toho vyplýva, že vždy bude kvalitnejšia optimalizácia od skúsených odborníkov, než ak by ste sa o SEO pokúšali sami.

Na druhú stranu niektoré knižné tituly môžu rozšíriť pole aj skúseným odborníkom,  pre ktorých bude prečítanie a naštudovanie nejakého z titulov príležitosťou k venovaniu sa ďalšej oblasti optimalizácie.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol