zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO je príjemnejšie

Každý z majiteľov a prevádzkovateľov webov sa usiluje o to, aby bol čo najúspešnejší, čo sa využitia toho tu ponúkaného týka. Chce mať na webe čo najväčšiu návštevnosť, chce, aby sa takáto návštevnosť dosť efektívne premieňala na konverzie, chce zlepšiť povesť svojej značky a získať si reputáciu, ktorá mu zaistí žiaduci efekt aj do budúcnosti. A to sa dá dosahovať vlastne jedine dostatočne efektívnou reklamou alebo optimalizáciou pre internetové vyhľadávače.
Mnohí z prevádzkovateľov webov teda vsádzajú na reklamu, pretože u tej sa dostavuje výsledný efekt veľmi rýchlo. Avšak sú tu aj dva dôvody, prečo sa nedá takáto reklama vždy považovať za najdokonalejší spôsob zviditeľnenia sa. V podstate táto totiž ľuďom určitú ponuku vnucuje, čo sa tým oslovovaným nemusí páčiť, a potom aj jej efekt klesá a mizne, akonáhle taká reklama zíde z očí.
Zatiaľ čo s optimalizáciou pre internetové vyhľadávače je to iná. Nech už táto pomáha so zviditeľnením webu v akomkoľvek z vyhľadávačov, ktoré na internete sú, ide o zviditeľnenie nenásilným spôsobom. S jej pomocou získava odkaz na web lepšiu pozíciu v internetových vyhľadávačoch a je tak ľahšie k nájdeniu, a to bez toho, aby táto skutočnosť budila dojem, že sa deje niečo nepatričné.
Avšak optimalizáciou sa pre zmenu nedosiahne žiaduce zlepšenie hneď. Ide o dlhodobejší proces postupného zlepšovania pozície vo vyhľadávačoch, ktorý sa prejaví až v dlhšom časovom horizonte. A tiež sa jedná o komplikovanejšiu záležitosť, pretože sa tu nepublikuje iba nejaká propagačná informácia, ale tiež sa tu musí web vylepšovať po technickej a obsahovej stránke.
SEO je jednoducho zložitejšie a pomalšie ako využitie reklamy. Avšak má svoje plus. Pretože sa s jej pomocou dosiahne žiaduca návštevnosť a využívanosť webu a tým aj splnenie jeho poslania. A hoci si takáto optimalizácia často žiada celkom veľké počiatočné investície, v dlhšom časovom horizonte sa tieto majiteľovi optimalizovaného webu vrátia.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol