zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO faktory

SEO optimalizácia sa zaoberá zlepšením návštevnosti webových stránok, a to predovšetkým umiestnením webového odkazu na predné pozície pri vyhľadávané určitého kľúčového slova. Tohto účinku sa dosahuje mnohými spôsobmi, ničmenej všetky rôzne spôsoby sa točia okolo takzvaných SEO faktorov. Existujú dva typy faktorov, a to:

Každý SEO faktor má inú váhu, a to nielen, čo sa týka významnosti, ale takisto sa rozhoduje, či sa faktor vzťahuje k vyhľadávaču Seznam alebo Google. Práve pri týchto vyhľadávačoch vás bude zaujímať, ako zlepšiť SEO.

Atraktívne pozície sa netočia len okolo titulku a spätných odkazov

Základy SEO sa často opierajú o dva základné aspekty – on-page faktor v podobe správne napísaného titulku a off-page faktora v podobe spätných odkazov. Nejde pritom o jediné parametre, ktoré určujú, ako dobre alebo zle pôjde webovú stránku nájsť pomocou vyhľadávačov Google a Seznam. Existuje veľa ďalších, veľmi dôležitých parametrov, na ktoré by sa nemalo zabúdať. Príkladom sú potom tieto:

Ide o najdôležitejšie SEO faktory, na ktoré je nutné myslieť, ak už sa budujú SEO základy pre každú stránku alebo ide o dlhodobejšie udržiavanie už dobre nastavenej pozície.

Súvislosť medzi faktormi nie je náhodná

Aby mohla webová stránka disponovať atraktívnym umiestnením vo výsledkoch vyhľadávania, nestačí sa zamerať iba na spätné odkazy alebo kvalitu titulku. Svoju úlohu hrá aj samotný textový či obrázkový obsah stránky, ale takisto napríklad architektúra, dôveryhodnosť, perzonalizácia a veľa ďalšieho. Pri realizácii SEO optimalizácie je nutné klásť dôraz na všetky tieto parametre, samozrejme s ohľadom na to, aké výsledky majú byť dosiahnuté.

Pretože niekomu môže prísť SEO ako veda stavajúca na metóde pokus-omyl, je dobré vedieť, že SEO optimalizácia má jasný poriadok. Existujú tu zásady dôležitejšie aj menej dôležité, ktorých znalosť je základom pre úspešné zlepšenie pozície pri vyhľadávaní. Pokiaľ sa vám zdá, že faktorov ovplyvňujúcich úspech SEO je veľa, určite neváhajte kontaktovať skúseného SEO konzultanta. Firma SEOlight s.r.o sa javí ako ideálna možnosť z niekoľkých dôvodov, ničmenej viac ako desaťročná skúsenosť je v tejto oblasti naprosto kľúčová, rovnako ako stovky spokojných klientov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol