zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO description

Popisok, čiže description patrí medzi základné stavebné kamene kvalitnej on-page optimalizácie podobne ako URL alebo titulok. Okrem názvu SEO description je možné stretnúť sa s častejším pomenovaním, a to meta description. Stručný popisok má za úlohu predovšetkým nalákať na webové stránky definitívne tých, čo si už prečítali popisok, ktorý ich pri predchádzajúcom čítaní zaujal. Popisok teda doplňuje informácie, ktoré čitateľ zozbieral pri prečítaní samotného titulku. Zatiaľčo titulok však musí byť skutočne kompaktný, a to napríklad v rámci niekoľkých desiatok znakov, u SEO description je počet znakov omedzený na cca 160. Do tejto dĺžky sa musí výsť oslovenie návštevníka, teda vhodné nalákanie na stránku, a to napríklad pomocou netradičného slovného spojenia, konkurenčnou výhodou alebo len správnym popisom na odkazovaný obsah.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol