zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO býva jediná spása

Mať svoj podnikateľský web neznamená mať istotu, že sa s jeho pomocou niekto uživí. A aj keby si niekto zaobstaral e-shopov napríklad aj niekoľko, môže skončiť na mizine. A to nie len kvôli nedostatkom na strane ponuky alebo nekonkurencieschopným cenám, ale pokojne aj len kvôli tomu, že veľa podobných ponúk zápasí s príliš nízkou návštevnosťou.
Keď jednoducho nemá predajcu dosť návštevníkov na webe, keď postráda dostatok zákazníkov, obvykle si nezarobí toľko, koľko by mal. A potom sa jednoducho musia zohnať návštevníci ďalší, bez ktorých by to nešlo zachrániť.
Jedným zo spôsobov, ako si pre internetový obchod zaistiť žiaducu návštevnosť, je optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Tá môže pomôcť práve so zvýšením záujmu o podobný obchod. A keď je teda taký e-shop založený napríklad na platforme Shopify, ktorá je dnes najrozšírenejšou e-komerčnou platformou na svete av súčasnej dobe ju využíva viac ako milión e-shopov, je vhodné využiť práve SEO pre Shopify, aby sa takému obchodu začalo dariť .
Iba s takouto optimalizáciou je možné často zaujať dosť ideálnu priečku medzi tým ponúkaným internetovými vyhľadávačmi, iba s jej pomocou sa dá vo vyhľadávačoch často dostať na oči ľuďom, ktorí majú byť takýmto internetovým obchodom oslovení a využití ako zdroj príjmov. Bez optimalizácie pre internetové vyhľadávače totiž ani platforma Shopify nikomu nezaručuje potrebnú organickú návštevnosť, bez optimalizácie sa ani tu nikto nedostane medzi najpreferovanejšie internetové ponuky svojho druhu.
A tak je vhodné dopriať aj takýmto e-shopom SEO, a to pochopiteľne najlepšie od špecialistov, ktorí môžu ponúknuť lepšie a dlhšie trvajúce výsledky ako laické pokusy o nejaké čiastkové vylepšenia. Čo sa pochopiteľne ponúka za individuálne ceny zodpovedajúce konkrétnym potrebám. A je teda vždy vhodné zvážiť, či sa optimalizácia za týchto podmienok vyplatí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol