zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO a nové trendy v roku 2022

Ak by sme sa na všetko pozreli z hľadiska vtáčej perspektívy, potom je logické, že boj ťažko vyhráte, pokiaľ nebudete pripravení so všetkými zbraňami alebo nebudete mať správnu stratégiu. Bezpochyby aj v tomto prípade sa neustále vyvíja algoritmus a to čo vám fungovalo pred niekoľkými rokmi alebo aj mesiacmi, tak nebude to pravé orechové. Svoju SEO stratégiu je nutné neustále upravovať v súlade s najnovšími trendmi Google, jedine potom budete úspešní.
Toto vážne rastie
Ide o hlasové vyhľadávanie a jeho obľuba je nesmierne veľká. Nie je ani divu, pretože pre používateľov je to veľmi rýchla forma, ako získať informácie alebo produkty a rozhodne nestrácať čas. Tiež je to veľmi ovplyvnené tým, že ľudia používajú stále viac mobilné telefóny na prístup na internet a tu to platí dvakrát toľko. Jednoduchšie je otázku nahovoriť, než písať. Vďaka tomu sú veľmi známe služby Siri, Alexa a Google Assistant. Ako sa zdá, tak bude len otázkou času, kedy sa stane hlasové vyhľadávanie primárnou formou.
Zameranie na hlasové vyhľadávanie
Asi vás napadne, že v tomto prípade sa budete musieť zamerať a predovšetkým pripraviť na túto zmenu, pokiaľ ste už tento krok neurobili. Lenže otázkou je, ako na to, aby to bolo dobre. Hlasové vyhľadávanie totiž nabáda k vytváraniu obsahu, ktorý bude mať viac konverzačnú podobu. Tu nie je potrebná formálna štruktúra a dokonca by sa dalo povedať, že tu bude aj menší dôraz na samotné kľúčové slová. Vyzerá to, že je to nový trend a udržať s ním krok, nebude jednoduché. Bude totiž potrebné zistiť, aký štýl konverzácie bude používať vaša cieľová skupina. Potom už to bude hračka, pretože stačí naladiť rovnakú tóninu na vašom webe a rozhodne vám návštevnosť klesať nebude, skôr naopak.
Vzhľadom na to, že firmy už v súčasnej dobe hlásia zhruba 50 % vyhľadávania hlasovým spôsobom, tak to vyzerá, že je najvyšší čas premýšľať o tomto novom trende.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol