zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEM

Alebo Search Engine Marketing je chápaný ako popis rôznych marketingových aktivít, ktoré sú prevádzané v internetovom prostredí cez internetové vyhľadávače.

Search Engine Marketing zahŕňa väčšinu reklamných systémov v podobe PPC, PPT, PPV alebo napríklad PPA. Tieto reklamné systémy vznikli práve vďaka vyhľadávačom, akými sú Google či Seznam. Pomocou SEM je teda možné zvýšiť efektivitu malého či veľkého webu, a to vhodne cielenou reklamou alebo napríklad optimalizáciou webov pre vyhľadávače. Práve SEO alebo Search Engine Optimalization je činnosť, ktorá pod SEM, dá sa povedať, spadá takisto.

V súčasnej dobe je SEM chápaný ako jeden z najefektívnejších spôsobov internetovej reklamy, naprieč všetkými typmi internetových obchodov či napríklad webov ponúkajúcich služby. SEM je navyše veľmi výhodná metóda marketingu vďaka tomu, že je možné veľmi presne sledovať celkový stav finančných nákladov, ktoré musia byť vynaložené na túto metódu marketingu.

4.4/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol