zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

S reklamou sa dá presadiť

Keď niekto podniká na internete, zvyčajne od začiatku zápolia s nepriazňou osudu prejavujúce sa v podobe nedostatku zákazníkov. A taktiež návštevníkov na svojom webe, z ktorých by sa mohli zákazníci stávať. A aby to nejako zvládol, musí dotyčný obvykle staviť na čo najefektívnejšiu propagáciu, ktorá by mu žiaducu priazeň zaistila.
A preto sa v celkom hojnej miere využíva aj PPC reklama. Aj keď je pochopiteľne jasné, že ani tá nie je dokonalou voľbou všetkých, napríklad kvôli cene, ktorá je u nej niekedy aj skutočne veľmi vysoká, niekedy ide o voľbu správnu, najlepšiu, pre akú sa môžu podnikatelia rozhodnúť. A to je predovšetkým pre tú skutočnosť, že práve tento druh reklamy umožňuje osloviť skutočne extrémne široké publikum. A to preto, že sa táto reklama v prípade vyhľadávačov Google a Zoznam zobrazuje tým hľadajúcim propagovanú záležitosť vždy vpredu, pred inými ponukami, čo ju robí neprehliadnuteľnou.
Na takéto PPC reklamy skrátka klikne vo vyhľadávačoch oveľa viac ľudí než na akékoľvek iné reklamy, prípadne ako na väčšinu iných vyhľadávači zobrazovaných odkazov. A to je pre marketing znateľná podpora.
A taká reklama sa potom nemusí vyskytovať iba vo forme PPC av spomínaných internetových vyhľadávačoch, s ktorou si ju neraz spájame. Nájsť ju možno aj na Facebooku, Instagrame a ďalších sociálnych sieťach. A aj tam plní to, čo sa od nej očakáva, svoju funkciu.
PPC totiž nie je jedinou úspešnou reklamou. Aj reklamná kampaň na sociálnych sieťach umožňuje získať relevantnú návštevnosť. A keď na to príde, stačí v prípade sociálnych sietí dostatočná komunikácia s ľuďmi a reklama môže stratiť svoje tienisté stránky, ktorou je v internetových vyhľadávačoch v prípade PPC častá drahota. Na sociálnych sieťach môže byť propagácia aj zadarmo, pretože ak tu zverejňuje človek atraktívny obsah, ľudia ho nielen sledujú, ale aj jeho príspevky zdieľajú a tým propagujú to, čo má byť propagované.
A tak sa oplatí zverejňovať informácie, návody, videá, snímky, zaujímavé príbehy či súťaže, a aj toto môže kadečí biznis podporovať. A pomáhať tak v boji s konkurenciou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol