zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

S-rank

Podobne ako GTPR vo vyhľadávacom portáli Google, aj český portál Seznam.cz, má meradlo pre hodnotenie jednotlivých webov, ktoré sa nazýva S-rank. Táto hodnota je iba orientačná a dosahuje hodnoty 0-10. 0 je najhoršie ohodnotenie, kedy nie je prítomná akákoľvek indexácia stránok, čo je z hľadiska SEO optimalizácie nežiaduce.
S-rank sa získava na základe výpočtov z odkazovej siete, a to pomocou špeciálneho algoritmu. Ten berie do úvahy nielen spätné odkazy, ale tiež aj ďalšie odkazy vedúce z tejto stránky na ostatné webové stránky. Každopádne presná definícia a podoba algoritmu nie je známa, pravdepodobne z dôvodu zamedzenia jeho podchytenia a možnosti podvádzania pri získavaní kladných hodnôt S-ranku.
S-rank je jedným z možných faktorov, podľa ktorých sa dá riadiť pri hodnotení celkovej kvality, popularity a úspešnosti SEO optimalizácie.

5/5 - (5 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (5 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol