zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

S linkbuildingom je to isté

Keby ste sa rozhodli nájsť na internete nejaký určitý web, určite sa nebudete spoliehať na metódu pokusu a omylu. Iste, aj tak by ste sa možno nakoniec dostali k tomu, čo hľadáte, ale isté by to nebolo, a navyše by išlo o príliš komplikované hľadanie, obzvlášť vtedy, keď by ste ani nevedeli, či to hľadané vôbec existuje.
A kvôli tejto zložitosti a neistote je logické, že web hocikoho z podnikateľov na internete uniká pozornosti verejnosti, a to aj vtedy, keď ide o veľmi zaujímavú a lukratívnu ponuku. Nikto nehľadá to, čo je skoro neobjaviteľné, na čo nič neukazuje a o čom vlastne ani nie je známe, či to existuje. Užívatelia internetu jednoducho nájdu niečo podobné a ďalšie hľadanie už vzdajú. A majiteľ ‚neviditeľného‘ webu má smolu.
Zmeniť sa to ale pochopiteľne vždy dá. A to s pomocou optimalizácie pre internetové vyhľadávače, ktorá webom zaisťuje lepšie umiestnenie medzi výsledkami vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch. Keď sa pre určitý web zvolia tie najvhodnejšie kľúčové slová, keď sa tento technicky zdokonalí, zaplní ideálnymi textami a grafikou, keď sa pripraví kvalitná propagácia a ‚rozhodia sa siete‘ s pomocou spätných odkazov, dá sa s prvotnými neúspechmi webu skoncovať. A možno mu zaistiť toľko potrebnú návštevnosť.
A ako fungujú napríklad tie vyššie zmienené spätné odkazy, na čo je tu linkbuilding? Je to vlastne celkom jednoduché napriek zložitosti tohto odboru. Spätné odkazy sú tu na to, aby umiestnené na iných weboch lákali používateľov na web, ktorý je nimi propagovaný. Také spätné odkazy čakajú, až na nich niekto narazí a prejaví záujem o to, na čo tieto odkazujú. A potom už stačí iba kliknutie na ne, aby sa používateľ jedného webu preniesol na web iný.
A aby to fungovalo, treba mať jednak dostatok takých odkazov a jednak mať tieto presne tam, kde sa najľahšie splnia ich funkcie. Je vhodné umiestňovať odkazy na skvele hodnotené a dosť navštevované weby s identickým alebo aspoň podobným obsahom, a na týchto na miesta, kde ľudia na také odkazy najskôr narazia. Pretože len tak sú takýmito odkazmi privedení užívatelia tam, kde sú očakávaní. A kde ich treba.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol