zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Rýchlosť vedie k víťazstvu

Keď sa má web optimalizovať pre internetové vyhľadávače, predstavuje to nejednu činnosť, ktorej je potrebné sa venovať, a to s cieľom dostať odkaz na daný web v internetových vyhľadávačoch na čo najvyššiu pozíciu, kde sa ho dá najľahšie objaviť. Možno ste už počuli o takých záležitostiach, ako sú dajme tomu linkbuilding, copywriting, správna voľba kľúčových slov, propagácia a podobne.

A medzi činnosťami, ktoré s takouto optimalizáciou súvisia, patrí napríklad aj rýchlosť, s akou sa web načíta na zariadeniach užívateľov internetu, ktorí na neho z nejakého dôvodu zavítajú. Takáto rýchlosť je totiž úplne pochopiteľne vyžadovaná užívateľmi, ktorým sa nechce „prehnane dlho“ čakať, a rovnako je signálom pre internetové vyhľadávače, že sa jedná o kvalitný web. Alebo v prípade toho pomalého o web, ktorý si nezaslúži dobrú pozíciu medzi konkurenčnými ponukami.

Z toho potom logicky vyplýva jedno. A to skutočnosť, že je potrebné načítanie webov v záujme SEO zrýchliť. A to navzdory tomu, že napríklad Google hodnotí rýchlosť načítania podľa toho, do akej miery je konkrétny užívateľ ochotný na stiahnutie čakať, a pokojne tak akceptuje aj weby, ktoré sa práve moc veľkou rýchlosťou nevyznačujú.

A ako sa dá to zrýchlenie načítania webu dosiahnuť?

V prvom rade je v záujme rýchlejšieho sťahovania vhodné znížiť veľkosť obrázkov, čo sa na webe nachádzajú a tiež ho spomaľujú. To isté potom platí pochopiteľne aj pre videá. Malé obrázky je potom vhodné zlúčiť kvôli rýchlosti načítania do jediného, je vhodné zbaviť sa viacerého presmerovania  z jednej URL adresy na inú a odstrániť nepoužívaný kód, pretrvávajúci zo starých verzií webu. A pomocníkom sa môže stať aj Lazy Loading, teda načítanie jedine tých obrázkov, nachádzajúcich sa na práve zobrazovanej časti internetovej stránky.

Ale dôvodov pomalého načítania môže byť ešte oveľa viac. A preto je treba vypátrať príčinu týchto problémov a zbaviť sa jej, nech už je akákoľvek. Pretože len tak budú internetoví užívatelia aj vyhľadávače spokojné. A to prinesie vytúžené ovocie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol