zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Rýchlosť je dôležitá

Keď bol u nás internet ešte len v plienkach, boli sme za neho radi a mnohé sme mu odpúšťali. Napríklad aj to, že načítania stránok, hlavne pri pripojení cez telefónnu linku, trvalo celú večnosť. Vtedy bolo hlavné internet hlavne mať a viac sa neriešilo.

Ale dnes už žijeme v inej dobe a úplná väčšina z nás nemá tú trpezlivosť, aby čakala na to, kým sa požadovaná stránka načíta. Buď to táto zvládne rýchlo, alebo ju opustíme a zamierime inam. Čo pochopiteľne poškodzuje tých, ktorí sa na nedostatočne rýchlych stránkach prezentujú.

Hoci nielen trpezlivosť internetových užívateľov poškodzuje majiteľov pomalých internetových stránok. Pomalé stránky škodia napríklad aj pri ich hodnotení internetovými vyhľadávačmi, čo sa samozrejme odráža tiež v ich návštevnosti zo strany tých, ktorí ich hľadajú cez vyhľadávače.

A preto je potrebné načítanie takýchto stránok zrýchliť. Čo sa dá učiniť viacerými spôsobmi, z ktorých si dokážeme niektoré ľahko domyslieť, ale niektoré tiež nie.

A čím že sa dajú takéto stránky zrýchliť?

Optimalizáciou tu umiestnených obrázkov, ideálnejšou správou súborov, výberom optimálneho webhostingu, statickosťou stránok, ukladaním „cache“, GZIP kompresiou, znížením počtu prvkov na stránke, asynchrónnym a odloženým načítaním, zamyslením sa nad zakomponovaním videí a ovplyvnením rýchlosti WordPressu.

A prečo takto zrýchľovať? Má to vôbec zmysel?

Určite má. Taká rýchlosť má totiž preukázateľný vplyv na obchodné výsledky, akých sa s pomocou internetových stránok dosahuje. Čím rýchlejšie je tu načítanie, tým väčšia býva aj výnosnosť.

Pretože zákazníci nechcú čakať. A než by si nejakú sekundu navyše počkali, radšej pôjdu niekam inam. A to predsa nie je žiaduce.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol