zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Rýchlosť je dnes nevyhnutná

Určite so mnou budete súhlasiť, že sa dnes všetci neustále niekam ženieme a nedáme si pokoj, kým si neuženieme dajme tomu infarkt. Doba je hektická a neraz nám záleží napríklad aj na každej minúte, ba aj sekunde. A v prípade internetu aj na zlomku sekundy.

Nemáme jednoducho toľko času, koľko by sme ho potrebovali mať, alebo aspoň zastávame taký názor, a to nás neustále tlačí a popoháňa. Čo by síce mohlo do istej miery aj pomáhať pri dosahovaní žiaducej výkonnosti, ale predovšetkým už je to prehnané a možno aj vyslovene škodiace.

A k čomu vedie táto realita na internete? Okrem iného aj k tomu, že očakávame aj od webov čo najvyššiu rýchlosť pri ich načítaní. Aj keď tu ide o skutočne iba kratučké časové úseky, ktoré by sa mohli zdať zanedbateľné, zohrávajú tu aj tieto nezanedbateľnú úlohu. My používatelia uprednostňujeme stránky, ktoré sa nám načítajú veľmi rýchlo a akonáhle takéto načítanie trvá čo i len nepatrne dlhšie, vzdávame to a mierime radšej na weby rýchlejšie. Aj keď by rozhodne nešlo o nekonečné čakanie, ale iba o chvíľku.

Aj skutočne kratučký rozdiel v čase tu rozhoduje o tom, čo my ľudia na internete navštívime a čo už nie. A aj na to neraz doplácajú weby, ktoré sa dosť rýchlo nenačítajú. Aj kvôli tomu majú ich prevádzkovatelia niekedy smolu a neuspejú s tým, s čím by uspieť chceli.

A to nie je jediná smola, ktorá niekedy majiteľov webov postihuje. Je tu aj ďalší problém. A to ten, že sú pomalé weby zavrhované nielen nami užívateľmi internetu, ale aj internetovými vyhľadávačmi, ktoré aj podľa rýchlosti načítania rozhodujú o tom, čo sa komu z užívateľov ukáže prednostne a čo bez štipky záujmu zapadne.

A čo s tým? Ako také pomalé stránky zrýchliť a tým si zaistiť úspechy?

V tom pomôže napríklad optimalizácia tu zverejnených fotografií a obrázkov, lepšia správa súborov, vybranie lepšieho webhostingu, ukladanie ‚cache‘, zmenšenie počtu na takejto stránke umiestnených prvkov, asynchrónne a odložené načítanie a podobne. A ten, kto k niečomu takému pristúpi, dostane väčšiu šancu na úspech.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol